Молитва за дитину є невід’ємною частиною духовного життя батьків. Вона спонукає батьків зосередитися на благословенні, милості та захисті свого сина перед Господом. Молитва має на меті очищення від гріхів, звернення уваги Божого покрову на потреби та безпеку сина, а також благословення на його майбутнє.

Зосередження на добробуті та духовному розвитку

Молитва за дитину є важливою складовою духовного життя батьків. Усвідомлення потреби молитися за свого сина і просити Божого захисту над ним допомагає батькам зосередитися на його добробуті та духовному розвитку.

У молитві батьків можна звертатися до Господа з проханнями про благословення, милість і спасіння для сина. Батьківська молитва покликана очистити сина від гріхів та спонукати його до вірного слідування заповідям Божим.

Молитва має на меті звернути увагу Господа на потреби сина і попросити Його захисту від усіх небезпек, які можуть загрожувати його фізичному та духовному благополуччю. Вона включає прохання про зцілення від хвороб, покриття під Божим покровом у буденному житті, а також від ворогів і негативного впливу світу.

Молитва захисту над сином має також на меті благословення для нього. Батьки можуть просити Божого благословення на сина, його сімейне життя та майбутні плани.

Важливо пам’ятати, що молитва – це зустріч з Богом, у якій батьки відкривають свої серця та довіряють Господу турботу про свого сина. Молитва захисту над сином є вираженням батьківської любові, віри та надії, що Божа благодать впливатиме на його життя.

Особливо важливо звертатися до Бога з молитвою в трудні моменти та періоди життя сина, коли він знаходиться під впливом спокус і ризикує заблукати. Молитва захисту створює духовний щит, який супроводжує його на шляху життя.

Тож нехай молитва за сина та захист над ним будуть невід’ємною частиною батьківського духовного життя. Нехай Божий благословення та захист супроводжують його крізь усі випробування і приведуть до духовного зростання й щастя.

МОЛИТВА ЗА СИНА І ЗАХИСТ НАД НИМ

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитов заради Пречистої Твоєї Матері Почуй мене, грішну і негідну рабу Твою (Ваше ім’я).
Господи,
в милості Твоєї влади чадо моє (ім’я сина), помилуй і спаси Його Імені Твого заради.
Господи, прости йому всі гріхи, вільні і мимовільні, вчинені ним перед Тобою.
Господи, настав його на істинний шлях заповідей Твоїх і направ його і просвіти світлом твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла. Господи, благослови його в домі, біля дому, в полі, роботі і в дорозі і на кожному місці Твого володіння.
Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від марної смерті. Господи,
захисти його від видимих і невидимих ворогів, від всяких бід, скорбот і нещасть.
Господи,
зціли його від всяких хворіб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегши його душевні страждання і скорботи.
Господи, даруй йому благодать Святого Духа на багато літ життя і здоров’я, цнотливості.
Господи, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження.
Господи,
даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, Батьківське благословення на чадо моє в наступаючі ранки, дні, вечори і ночі, імені Твого заради, бо Царство Твоє вічне, всесильне і всемогутнє.
АМІНЬ.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія