9 квітня відбулась спільна молитва за Україну в Софії Київській. Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. “Уперше в Софії очільники й представники різних Церков читають «Отче наш» задля завершення війни, задля справедливого миру”, – зазначив він.

За його словами, до молитви долучилися предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній в тисячолітній святині Православної Церкви – Соборі святої Софії виголосив молитву про визволення України від агресора:

«Господи, почуй молитви дітей Твоїх і в час важких випробувань Україну від нашестя чужинців звільни. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, Президента та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору. Пошли на допомогу мужнім захисникам нашим грізного очільника небесного воїнства архістратига Михаїла, щоби диявольські задуми чужинців зруйнували вони. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити народ, державу та святині наші. Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь».

Також молитви піднесли глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, екзарх Вселенського патріарха в Україні єпископ Михаїл Команський, ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римо-католицької церкви в Україні єпископ Віталій Кривицький, глава Української єпархії Вірменської апостольської церкви єпископ Маркос Оганесян, старший єпископ Української християнської євангельської церкви Леонід Падун.