Синодальна комісія у справах монастирів і чернецтва та чернеча спільнота ПЦУ привітали Блаженнійшого Митрополита Епіфанія з особливою датою, піднісши молитви за його служіння, здоров’я і мир в Україні.
Сім років першосвятительського служіння у часи війни та духовних випробувань
ВАШЕ БЛАЖЕНСТВО, ДОРОГИЙ НАШ ПЕРШОСВЯТИТЕЛЮ!
У день Вашого народження та сьомої річниці інтронізації на Престол Київських митрополитів, прийміть щирі вітання від складу Синодальної комісії у справах монастирів і чернецтва та усієї чернечої спільноти Православної Церкви України!
Цього дня 47 років тому, благодаттю Божою, Господь запалив світильник Вашого життя, а також сім років тому, дарував Церкві України мудрого і невтомного керівника та щирого молитовника.
Ваше служіння як Предстоятеля Православної Церкви України припало на цей надскладний період у нашій державі, коли російський агресор напав на нашу Батьківщину, а українські захисники і всі українці мужньо стали на її захист. У час, коли щодня через війну гинуть наші воїни та мирні громадяни, ми підносимо свої молитви за якнайскоріше завершення війни та настання справедливого миру в Україні, та за Вас, Ваше Блаженство, щоб благодать Божа освячувала і благословляла кожен прожитий Вами день, укріпляючи Вас у несенні нелегкого хреста Предстоятельського служіння.
Молитовно бажаємо Вам міцного здоров’я та миру від Господа в усіх починаннях, молитвах і звершеннях!
Нехай Господь зміцнить Ваше Блаженство у невтомних трудах на благо Святої Церкви й українського народу та дарує Вам Свою благодать і милість, терпіння і сили, щоб Ви і надалі правдиво навчали Слово Христової істини!
З любов’ю у Христі —
Агапіт, архієпископ Вишгородський, Голова Синодальної комісії у справах монастирів і чернецтва ПЦУ
Соц.медіа