Стаття закликає до молитов та підтримки українських військових, які захищають Бахмут та інші напрямки від ворожої агресії. Начальник медичної служби розповідає про високе навантаження на медичний персонал і про поранених бійців, які потребують медичної допомоги. Ми всі сьогодні наповнені патріотизмом та любов’ю до ближнього, тож молімось повсякчас за наших!

Любов і підтримка молитвою – найважливіші речі, які ми можемо зробити для наших справжніх героїв.

У Польовому госпіталі в Бахмуті, медики не знають, що таке відпочинок та спокій. Вони працюють нон-стоп, намагаючись врятувати життя пораненим військовослужбовцям, які приїжджають до них з різними травмами та пораненнями. Медики ризикують власним життям, аби врятувати життя наших героїв.

Однак, у ці важкі часи, ми можемо допомогти нашим військовослужбовцям, просто молитися за них. Любов і підтримка – саме те, що наші герої потребують. Кожна молитва – це крапля любові, яка додає сили і надії нашим захисникам. Нехай вони відчувають, що їхній жертовний внесок в долю нашої країни не проходить марно, а є чудовим прикладом патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Також, не забуваймо підтримати наших медиків, які працюють безпосередньо з пораненими військовослужбовцями. Вони заслуговують нашої повної підтримки та подяки за їхню велику роботу та жертовність. Хай Бог благословить наших героїв та наші молитви допоможуть їм у їхній боротьбі за нашу країну.

“Боже мій, Ти є Владика життя і смерті. Звертаюся до Тебе з благанням за моїх братів та сестер, які захищають нашу країну. Збережи їх від небезпеки, оберігай від поранень та душевних травм, наділи міццю і витривалістю в бою.

Зниспошли їм своє благословіння, нехай їхня відвага та вірність українському народу стануть прикладом для нас усіх. Боже, нехай молитви наших сердець будуть з ними на шляху до перемоги. Амінь.”