Україна переживає важкий період своєї історії через україно-російську війну. Стаття розглядає важливість піднесених молитовних зусиль за воїнів-захисників України та їхню справедливу перемогу, а також як ця молитва сприяє єднанню та підтримці нації.

Молитва до святого Георгія: Сподівання на перемогу та єднання в нелегкі часи

Україна завжди вирізнялась своєю багатою історією, культурою і сильним духом громадян. В останні роки країна переживає важкий період своєї історії через україно-російську війну. У ці нелегкі часи важливо не лише висловлювати молитовну підтримку воїнам-захисникам України, але й підносити посилені і щоденні молитви за їхнє благополуччя та справедливу перемогу над ворогом. Однією з найпоширеніших молитов для цього є молитва до святого великомученика Георгія Побідоносця.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молитва за воїнів великомученику Георгію Побідоносцю, яку зазвичай виголошують у церквах Української Православної Церкви (ПЦУ) та вдома, виявляється особливо важливою в такий історичний та визначальний час:

“Святий, славний і всехвальний великомученику Георгіє! Зібранні в храмі твоєму і перед іконою твоєю святою поклоняється людіє, молимо Тебе, відомий бажання нашого заступаю, моли з нами і про нас благаємо від свого милостиню Бога, так милостиво почує нас, які просять його милостиню, і не залишить вся наша до спасіння і житія нужденна прохання, і дарує країні нашій перемогу на опротестовния; і паки, припадаючи, молимо Тебе, Святий побідоносче: зміцни даною тобі благодаттю у бранех православне воїнство, зруйнуй сили востающих ворогів, так посоромляться і посоромляться, і зухвалість їх так зламається, і так відведуть, яко ми маємо божественну допомогу, і всім, в скорботі і обставині сущим, многомощное яви своє заступництво. Умоли Господа Бога, всієї тварі Творця, ізбавіті нас від вічного муки, так прославляємо Отця, і Сина, і Святого Духа і твоє сповідуємо заступництво нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.”

Ця молитва сповнена вірності і сподівань на милість вищого волі. Вона виражає нашу молитву за перемогу над ворогами, за захист вітчизни та безпеку наших воїнів.

Піднесені молитви за воїнів-захисників України не лише надають духовну підтримку військовослужбовцям і їх родинам, але й нагадують нам про важливість миру та єднання в цей важкий час. Молитва є могутнім інструментом об’єднання та допомоги тим, хто стоїть на передовій захищаючи свою країну.

Сповнені вірою та надією, ми продовжимо піднімати молитви за наших воїнів і вірити в краще майбутнє для України. Це допомагає зміцнити їх дух та надію на перемогу і сприяє національному єднанню в цей період випробувань.

Молитва – це не тільки слова, вона є виразом нашого серця та душі. Промовляючи посилені молитви за воїнів-захисників України, ми даруємо їм свою підтримку та надію на краще майбутнє. Нехай ця молитва буде щасливим сигналом миру та перемоги.

Просимо молитов за наших незламних захисників та захисниць!

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія