Голова громадської організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”, Наталія Шевчук, звертається до дорослих з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. У своєму зверненні вона акцентує увагу на потребі повернення українських дітей, які були вивезені до Російської Федерації, на рідну землю. Вона закликає підтримувати цю ініціативу і працювати разом, щоб забезпечити безпечну та сприятливу атмосферу для їхнього зростання і розвитку. Крім того, звернення наголошує на необхідності надання підтримки постраждалим дітям з психологічної реабілітації та фізичного відновлення. Заклик до дорослих діяти разом для повернення дітей до їхніх рідних домівок і забезпечення їм кращого майбутнього завершує звернення.

Захистимо наше майбутнє: Повернення дітей на рідну землю та підтримка їхнього розвитку

Шановні друзі!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, я хочу щиро привітати всіх маленьких героїв і героїнь з цим прекрасним святом! Вітаю вас з повним серцем і бажаю, щоб Господь завжди оберігав вас від усякого зла, дарував силу, здоров’я і натхнення зростати добрими християнами і гідними громадянами.

На жаль, багато наших українських дітей проводять цей час під звуками сирен і вибухів. Деяким разом зі своїми батьками довелося покинути власні домівки, а комусь ця страшна війна забрала самі душі. Цю війну на нашу землю приніс російський агресор.

У зв’язку з усіма цими подіями, це свято нагадує нам, дорослим, про наш першочерговий обов’язок – захист дітей, нашого майбутнього покоління! Це покоління, яке з першої руки відчуло ціну волі і свободи! Ті, хто збереже щире кохання до своєї Батьківщини і буде поважати кожен шматок її святої землі!

Нехай усім діточкам буде багато щасливих і радісних літ, а над їхніми головами нехай завжди зійде світле і мирне небо!

Але, у цей день, ми не можемо не звернути увагу на особливу нагальну справу – повернення українських дітей, які були вивезені до Російської Федерації, на нашу рідну Україну. Це необхідно зробити якнайшвидше і з найбільшою відповідальністю. Кожна дитина заслуговує право на повернення у власний дім, можливість навчатися і повноцінно проживати дитинство. Ми повинні підтримувати цю ініціативу і працювати разом, щоб забезпечити їм безпечну та сприятливу атмосферу для зростання і розвитку.

Також не можемо забувати про проблеми психологічної реабілітації та фізичного відновлення дітей, які постраждали від війни. Ми повинні надати їм всю необхідну підтримку, щоб вони могли знову почуватися безпечно і повірити у світле майбутнє.

Давайте разом зробимо все можливе, щоб повернути цих дітей до їхніх рідних домівок, дати їм можливість отримати якісну освіту і стати активними учасниками нашого суспільства.

Нехай Бог благословить всіх дітей і допоможе нам у наших зусиллях захистити їх і забезпечити їм краще майбутнє!

З повагою, Наталія Шевчук
Голова громадської організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія