Елладська Церква готується до відзначення 100-річчя свого наукового журналу “Богослов’я” широкою програмою заходів. Центральною подією є міжнародна конференція з темою “Православне богослов’я на шляху до нематеріальної реальності пізнього модерну”. Також планується перевидання видатних досліджень журналу та переклад його на англійську мову для більш широкої аудиторії. Цей ювілей свідчить про значимість і розвиток православного богослов’я.

Великий ювілей видання, що прославляє науку та діалог у православному богослов’ї

Елладська Церква готується відзначити великий ювілей – 100 років заснування і безперервного видання свого наукового журналу “Богослов’я”. З цієї нагоди запланована низка заходів та подій, щоб вшанувати значимість цього видання.

Один з центральних заходів – міжнародна конференція, яка відбудеться в жовтні 2023 року, і на яку особисто запрошено президента Грецької Республіки Катеріну Сакелларопулу. Архиєпископ Афінський Єронім передав офіційне запрошення президенту, підкреслюючи важливість цього ювілею та значення журналу “Богослов’я”.

Центральною темою конференції стане “Православне богослов’я на шляху до нематеріальної реальності пізнього модерну”. Ця тема відображає актуальність і значення релігійних досліджень в контексті сучасного світу та викликів, з якими стикається Церква.

Крім того, Елладська Церква планує перевидати великі дослідження, які були опубліковані в журналі “Богослов’я”, а також продовжувати перекладати його на англійську мову. Це дозволить більш широкому колу читачів ознайомитися з цінними науковими матеріалами, що досліджують різні аспекти богослов’я та релігійної думки.

100-річчя журналу “Богослов’я” є вагомою віхою в історії Елладської Церкви. Видання стало місцем обміну науковими дослідженнями, розширення релігійних знань та сприяння діалогу між вченими та богословами. Цей ювілей слугуватиме важливим свідченням довготривалої академічної праці та сприятиме подальшому розвитку богословського мислення в контексті сучасних викликів і змін.

Орієнтовно, наукова конференція та інші заходи, пов’язані з ювілеєм журналу “Богослов’я”, сприятимуть розширенню обізнаності про православне богослов’я та спонукатимуть до подальших досліджень у цій галузі. Видання журналу англійською мовою також сприятиме залученню іноземних науковців і сприятиме обміну ідеями та знаннями на міжнародному рівні.

Ювілей журналу “Богослов’я” свідчить про постійний розвиток і актуальність православної богословської думки. Видання продовжуватиме бути платформою для спільної роботи вчених та дослідників, спонукаючи до дослідження різних аспектів віри, релігії та духовності.