Протоієрей Роман Будзинський привітав свою громаду з нагоди храмового свята на честь святих Жон-Мироносиць, висловивши повагу та подяку героям-воїнам, медичним працівникам та волонтерам, які допомагають нашим співвітчизникам у нелегкий час. Він також зазначив, що хоча їхня релігійна громада є невеликою, вони впевнено мандрують на шляху до духовного зростання та вдосконалення, радіючи та торжествуючи з приводу відродження своєї святої церкви.

Привітання від отця-настоятеля з нагоди храмового свята на честь святих Жон-Мироносиць, висловлення поваги та подяки героям-воїнам, медичним працівникам та волонтерам, і згадка про духовний зріст релігійної громади.

Всесвяті отці, шановні гості, парафіяни, прихожани та ктитори-жертводавці будівничі, дорогі брати та сестри, а також наймиліші нашому серцю всі діти.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Сьогодні я хочу привітати найщирішими словами з нагоди нашого храмового свята на честь святих Жон-Мироносиць всіх вас дорогі мої брати і сестри. Хоча ми є невеликою та скромною релігійною громадою нашої святої Автокефальної Помісної Української Православної Церкви за чисельністю, ми впевнено мандруємо нашою земною стежиною до духовного зростання та вдосконалення. Ми визнаємо розбудову та зміцнення авторитету нашої Православної Церкви України. Ми радіємо та духовно торжествуємо з приводу відродження нашої святої церкви, оскільки ми вже побачили “світло істини”, те невмируще світло, про яке Христос говорив своїм ученикам перед своїми стражданнями: “Ви на світі будете сумувати, але Я знову побачу вас і радітиме серце ваше, і радості вашої ніхто не забере від вас”.

Шановні брати та сестри, від імені нашої релігійної громади, я хочу висловити свою глибоку повагу та подяку нашим героям-воїнам, які забезпечують захист нашої Батьківщини від агресорів. Вони мужньо та з жертовністю стоять на передовій, захищаючи нашу свободу та незалежність. Ми завжди пам’ятатимемо їхні подвиги та будемо молитися за їхню безпеку та перемогу.

Також, хочу висловити свою вдячність медичним працівникам, які працюють на межі можливостей та ризикують своїм життям, щоб допомогти тим, хто потребує допомоги. Вони справжні герої, які віддають все, щоб врятувати життя та повернути здоров’я нашим співвітчизникам.

Також, хочу висловити свою подяку волонтерам та усім людям доброї волі, які допомагають нашим героям та медичним працівникам в цей нелегкий час. Ваша підтримка та жертовність – це те, що дозволяє нам разом перемагати та прагнути до миру та благополуччя нашої держави.

Хай наша віра в Бога та нашу державу зміцнюється кожен день, а наша релігійна громада росте й розвивається у дусі взаємоповаги та любові. Нехай наше святкове свято заповнить наші серця світлом надії та духовного зростання, а перемога буде з нами завжди. Слава Україні!

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)