Панахида, яка відбулася в храмі святих Жон-Мироносиць це вшанування пам’яті про тих, хто загинув від дій російського агресора та у боротьбі за незалежність України. Вона допомогла громаді виразити повагу до внеску загиблих у захист країни та сприяла відчуттю спільності та об’єднаності в думці про мир і добро. Кожен згадав у молитві своїх спочилих рідних та близьких промовляючи – “Вічна і світла пам’ять!..”

Вшанування пам’яті загиблих: панахида в храмі святих Жон-Мироносиць

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душі всіх від віку спочилих православних християн в оселях праведних, а нас помилує і спасе, бо Він благий і людинолюбний.

Православна церква святих Жон-Мироносиць служить не тільки місцем поклоніння, а й місцем згадки про тих, хто відійшов із життя. Відбулася панахида, яка стала частиною пам’яті про тих, хто загинув у боротьбі за незалежність України та від дій російського агресора на території України.

Незабутнім залишається пам’ять про військовослужбовців, які пожертвували своїм життям заради миру та безпеки своїх співвітчизників. Тілами живих людей захищається територіальна цілісність України та пролитою кров’ю збережена її незалежність. Під час панахиди ми згадували про їх жертву та склали шану, повагу за служіння Батьківщині.

Окрім воїнів, ми згадали про невинних цивільних, які стали жертвами бойових дій та репресій російського агресора. Їх було невинно позбавлено життя через чужу агресію, що залишиться на совісті тих, хто вчинив ці звірячі злочини. Особливо молитовно пам’ятаємо про невинно убієних дітей, які стали жертвами війни. Їх долі мучеників, що залишили невиправданий біль у серцях батьків та рідних всієї української нації.

Панахида стала не лише актом вшанування пам’яті загиблих, а й можливістю для громади вшанувати їх жертву та проявити повагу до їхнього внеску у захист країни та її народу. Вона також допоможе відчути спільність та об’єднаність в думці про мир і добро.

Всі, хто бажав вшанувати пам’ять про загиблих та виразити повагу до їхнього внеску, приєдналися до панахиди, яка відбулася в храмі святих Жон-Мироносиць. Громада піднесла молитву та запалила свічки, щоб вшанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу країну та мир.

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)