Український митрополит Київський і всієї України, Епіфаній, підписав Благословенну Грамоту ставропігійній парафії Святих Жон-Мироносиць села Почапинці Тернопільської області, нагородивши їх за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та українським народом. Голова Київської Церкви висловив свою вдячність за зусилля всіх, хто допомагає у розвитку церковної спільноти та долучився до важливих ініціатив церковного життя.

Уперше в історії УПЦ/ПЦУ: Благословенна Грамота для ставропігійної парафії Святих Жон-Мироносиць в селі Почапинці Тернопільської області

28 квітня 2023 року, предстоятель Помісної Української Православної Церкви (ПЦУ) Митрополит Київський і всієї України Епіфаній підписав Благословенну Грамоту ставропігійній парафії Святих Жон-Мироносиць села Почапинці Тернопільського району Тернопільської області.

Грамота була присвячена Храмовому празнику Святих Жон-Мироносиць, та була нагородою за зусилля, внесені до розбудови та зміцнення авторитету Помісної Української Православної Церкви. Предстоятель УПЦ/ПЦУ відзначив вірних православної церкви, ктиторів, всіх тих, хто допомагає в розвитку церковної спільноти та долучився до важливих ініціатив церковного життя.

Благословенна Грамота була оголошена на церковній службі, після завершення Божественної літургії. Настоятель парафії Святих Жон-Мироносиць, протоієрей Роман Будзинський, звернувся до присутніх і оприлюднив нагороду за заслуги парафії перед помісною українською церквою та перед українським народом в присутності духовенства, громади та запрошених гостей.

Ця нагорода є виразом подяки глави Київської Церкви за зусилля тих, хто долучався до розвитку Помісної Української Православної Церкви, та свідчить про визнання внеску у зміцнення та поширення української православної традиції.

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)