Луцьк зацікавився унікальним мистецьким заходом, на якому хор CREDO відкривав давню українську музичну спадщину. З вишуканими виконаннями і духовним підтекстом, цей захід залишив глибокий слід в серцях глядачів.

Мистецький вечір у Луцьку привів до відродження музичної спадщини з участю видатного хору CREDO

Луцьк, 5 листопада 2023

Учора, у Регіональному центрі «Промінь», Луцьк отримав надзвичайний дарунок від мистецьких душ і голосів, які відтепер більше не зберігають свій талант у мовчанні. Мистецький захід за участю Церковного камерного хору CREDO з храму Холмської ікони Богоматері під керівництвом талановитої Катерини Токало вразив слухачів своєю красою і глибиною.

Цей подіум, сцена Луцького міста, став місцем відкриттям давніх українських композиторів для широкого загалу та популяризації хорового співу та української барокової музики. Хор CREDO подарував нам подорож в минуле і здивував глибоким знанням і вмінням відтворювати твори великих композиторів минулих століть.

Хор, який вже довгі роки відзначається своєю вишуканістю та високим професіоналізмом, вразив глядачів виконанням творів Леонтовича, Біллія та інших українських композиторів, які додали барвистості цій музичній події.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Що робить цей вечір ще більш особливим, це благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла Зінкевича, який особисто взяв участь у цьому заході, підкреслюючи його важливість та духовний зміст. Його присутність була як бенефіційною душі, так і мистецтва.

Нагадаємо, що цей захід отримав підтримку Українського культурного фонду, що дозволило реалізувати амбіційний проєкт і привернути увагу громадськості до важливої справи – збереження і популяризації культурної спадщини України.

Митці та слухачі, які вчора занурились в цю музичну подію, отримали не лише надзвичайний мистецький досвід, але і можливість відкрити для себе красу української музики, яка лежить в глибинах часу та культури. Цей захід став справжнім подарунком для міста і його мешканців, і обов’язково залишить яскравий слід в серцях тих, хто брав в ньому участь.

Завдяки витонченій музиці, професіоналізму виконавців і сприянню відомих діячів культури, ми можемо вірити, що українська музична спадщина буде жити і розвиватися ще багато років, привертаючи до себе нових прихильників і шанувальників.