Лідія Бовчалюк з Луцька віддавла свою сімейну реліквію – ікону Воздвиження хреста Господнього, воїнам 100-ї бригади. Цей жест призначений для надання духовної підтримки на передовій, де капелани охороняють військових через віру та божественний вплив.

Духовна підтримка на передовій: як проста українська жінка розчулила серця військових

Проста українська жінка, Лідія Бовчалюк, розчулила своїм вчинком глибокої душі та жестом надзвичайної важливості, передавши сімейну реліквію – стару ікону Воздвиження хреста Господнього воїнам 100-ї бригади. Ікону передала військовому капелану протоієрею Володимиру Трушу, який служить настоятелем луцького храму Різдва Йоана Хрестителя.

Капелани покликані охороняти військових за допомогою віри та божественного впливу. Лідія Бовчалюк з Луцька вирішила подарувати ікону Волинському музею українського війська та військової техніки.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Свята іконa, яка колись багато років перебувала в родині пані Лідії в селі Красне на Рівенщині, тепер знаходитиметься на східних теренах України, де розташована 100-та бригада тероборони. Хрест на іконі символізує перемогу, а віра та божественна допомога завжди слугуватимуть джерелом опори для воїнів в критичних ситуаціях. Образ буде зберігатися у бригадній каплиці, створюючи додаткову духовну підтримку для захисників на передовій.

Доземна подяка за жертовність від усіх нас – православної родини автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ)!

Джерело: Волинська єпархія Православної Церкви України