Висловлюємо співчуття родинам загиблих військових з 128-ої гірсько-штурмової бригади, які віддали своє життя за Україну. Стаття підкреслює важливість молитви за новопредставлених воїнів та наголошує на необхідності пам’ятати та шанувати наших героїв.

Втрата Едельвейсів: Символ Сили та Відваги

Чорний день для Української нації – це день, коли ми втратили своїх героїв, світлі душі, які віддавали своє здоров’я за незалежність та свободу рідної землі і полягли разом в одному місці вишикувавшись для отримання нагород за віддану службу та героїзм. Тепер ці хлопці-воїни навіки служитимуть народу України вже в лавах небесного війська!

Сьогодні ми висловлюємо співчуття родинам загиблих військових, чиї серця наповнені болем і втратою.

128-а окрема гірсько-штурмова бригада – це не лише військовий підрозділ, це символ сили, відваги і відданості Українському народу. Їх шеврон з гірською квіткою едельвейсом відображає долю цих воїнів, які боронили нашу країну в найскладніших умовах і на найважливіших напрямках фронту.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сьогодні, у цей чорний день для Закарпаття та всієї України, ми також просимо усіх вас приєднатися до молитов за душі загиблих воїнів. Нехай їхня спільна смерть не буде даремною, а стане світлою і вічною пам’яттю про закарпатських хлопців-вояків.

За ці роки війни, бригада встигла показати свою відвагу та високий професіоналізм на різних фронтах. Вони боролися за Луганськ, Херсон, Бахмут та інші міста, віддавши свої сили і здоров’я заради майбутнього нашої країни.

Ця трагедія нагадує нам, що війна ще не закінчилася, і наша нація продовжує боротися за свою незалежність. Ми повинні пам’ятати і шанувати кожного героя, який вступив у цю боротьбу, і працювати разом, щоб забезпечити майбутнє, в якому медалі та нагороди вже не будуть потрібні, а Україна буде жити в мирі і процвітанні.

Слава вам, наші дорогі захисники-едельвейси!

Просимо молитов за новопредставлених воїнів:

Пом’яни, Господи Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилих рабів Твоїх (імена) і, як Благий і Чоловіколюбець, що гріхи відпускаєш і неправду знищуєш, ослаб, відпусти і прости всі провини їх вільні й невільні, визволи їх від вічної муки і вогню геєнського і даруй їм причастя й насолоду вічних Твоїх благ, що Ти приготував для тих, хто любить Тебе. Бо вони хоч і згрішили, але не відступили від Тебе, а несумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа вірували, у Тройці славимого Бога і Тройцю в Єдиниці православно до останнього подиху свого сповідували. Тому милостивим будь до них, і віру в Тебе замість діл прийми, і зі святими Твоїми, як Щедрий, упокой, бо немає людини, щоб жила і не згрішила. Бо Ти один без усякого гріха, і правда Твоя – правда вічна; і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія