Відома постать – патріарх Варфоломій відвідав Об’єднані Арабські Емірати, де відкривав важливі міжнародні конференції. Перша конференція стосувалася глобальних політичних питань, тоді як друга зосереджувалася на зміні клімату та ролі релігійних лідерів у врятуванні планети.

Вселенський патріарх приєднався до світових обговорень в Абу-Дабі

Вселенський патріарх Варфоломій взяв участь у двох важливих міжнародних конференціях в Абу-Дабі, ОАЕ. Перша конференція, 16-та Конференція зі світової політики, розглядала тему міжнародної системи в умовах глобалізації та дезінтеграції. Друга, Конференція з питань зміни клімату COP28, об’єднала релігійних лідерів для обговорення змін клімату та духовних аспектів екології.

Вселенський патріарх обговорив глобальні питання та зміни клімату в ОАЕ

Абу-Дабі, ОАЕ – Вселенський патріарх Варфоломій відвідав ОАЕ на запрошення для участі у двох важливих міжнародних конференціях. Перше заходження патріарха на острові Саадіят у місті Абу-Дабі, ОАЕ, включало у себе 16-ту Конференцію зі світової політики, що проходила з 3 по 5 листопада 2023 року. Ця конференція мала назву “Міжнародна система між глобалізацією та дезінтеграцією: які сили візьмуть гору?” і об’єднала відомих політиків та експертів із всього світу.

Після цього заходу патріарх також взяв участь у Конференції з питань зміни клімату COP28, яка розглядала тему “Зіткнення сумління: об’єднання релігійних лідерів для відродження планети”. Ця конференція, яка була насичена дискусіями про важливість дій для збереження навколишнього середовища, відбулася в екологічно дружньому курорті Park Hyatt Saadiyat Island.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У рамках свого візиту патріарх зустрівся з високопосадовцями, включаючи Нунція Ватикану в Бахрейні, якому передав частку святих мощей святої Арети, яка була замучена в цьому регіоні. Крім того, патріарх провів зустрічі з Міністром внутрішніх справ, прем’єр-міністром Об’єднаних Арабських Еміратів, а також з послами Туреччини та Греції в Еміратах.

У цьому важливому візиті патріарха супроводжував митрополит Халкідонський Еммануїл, і він привніс духовний і міжконфесійний внесок в обговорення глобальних питань.