Патріарх Варфоломій завершив візит до Іспанії та вирушив до Франції та Монако, підтримуючи мир і справедливість на міжнародному рівні.

Дипломатичні та духовні ініціативи голови Вселенського Патріархату

Екуменічний патріарх завершив свій офіційний візит в Іспанії і вирушив до Франції та Монако
У середу, 18 жовтня 2023 року, Екуменічний Патріарх Варфоломій відвідав штаб-квартиру Іспанської Римо-Католицької єпархії і зустрівся з її членами.

Екуменічний Патріарх був щиро прийнятий її віце-президентом, кардиналом Карлосом Осоро Сьєрра, у зв’язку з відсутністю її президента в Римі.

Пізніше, в заяві перед представниками римо-католицьких ЗМІ, Екуменічний Патріарх підтвердив свій заклик до перемоги миру та справедливості в довгостраждаючому Близькому Сході, в Україні, а також по всьому світу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Вранці Екуменічний Патріарх відвідав обід, організований послом Турецької Республіки в Іспанії, Нукет Кучукель Езберджі, в її резиденції в Мадриді.

Тут же Екуменічний Патріарх та його делегація вирушили до міста Ніцца, Франція. Після візиту до Грецької православної громади там, Екуменічний Патріарх відправиться до Князівства Монако, де виступить з ключовою промовою на міжнародній екологічній конференції за запрошенням князя Альбера II Монако.

Джерело:orthodoxtimes