У місті Авдіївка тривають важкі бої, а разом із ними найважчі аспекти – ризики для життя людей, які там воюють, життя наших захисників та їхніх сімей тут в тилу. Завжди важко знайти слова виразити вдячність та підтримку тим, хто ризикує своїми життями заради миру та незалежності України. Але одним із найпотужніших духовних способів, якими ми можемо допомогти, є наша молитва.

Молитва за воїнів – спосіб об’єднання та підтримки в скрутні часи війни

У місті Авдіївка тривають важкі бої, а разом із ними найважчі аспекти –ризики для життя людей, які там воюють, життя наших захисників та їхніх сімей тут в тилу. Завжди важко знайти слова виразити вдячність та підтримку тим, хто ризикує своїми життями заради миру та незалежності України. Але одним із найпотужніших духовних способів, якими ми можемо допомогти, є наша молитва.

Наші душі сповнені надією та благословеннями, коли ми підносимо свої молитви до Бога за наших незламних воїнів. Ми молимось: “Господи Боже, спаси і помилуй наших захисників”. Молитва – це спосіб передати нашу щиру вдячність та прохання про Божу охорону для цих відважних людей, які вистоять на передовій заради миру.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ці люди воюють, залишивши сім’ї, батьків, дітей та навіть своїх вірних менших друзів – собак, котиків, які їх весь час чекають дома. Ми також молимося за їхніх рідних, що вперто чекають на повернення своїх героїв.

Молитва об’єднує нас у єдиному бажанні: дати силу та терпіння нашим захисникам та надати їм Божу благодать, яка їм так потрібна.Нехай ця благословенна молитва додасть їм віри, надії та миру в ці важкі часи. Нехай Господь оберігає їх і їхні родини в цей небезпечний час для України.

Молитва за воїнів:

Отче Наш,

Ми звертаємось до Тебе з щирими серцями, просячи за наших захисників, які стоять на передовій заради нашої незалежності та миру. Ми благаємо Тебе, надійного Живого Бога, дати їм силу, мужність та розсудливість в кожному дні та кожному бою.

Захисти їх від усякого зла, надай їм мудрість у прийнятті рішень, і нехай Твоя благодать завжди сяє над ними. Відкрий їм своє серце на сприйняття Твого світла та наповнення Духом Святим.

Ми також молимося за їхні родини, які турбуються та смиренно чекають на їхнє повернення. Нехай Твоя рука захищає їх і надає надію та силу, щоб дочекатись в ці важкі часи свою дитину, сина, чоловіка, батька, друга та побратима додому.

Боже, просимо за всіх воїнів світу, які віддали свої життя заради миру та безпеки. Нехай Твоя милість і благословення сяють над ними в небесах.

Ми молимося Тобі, Боже, як в останній Надії, і віримо в Твою милість та милосердя. Просимо за наших захисників в Ім’я Твого Єдиного Сина, нашого Господа та Спасителя, Ісуса Христа. Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія