Зануртеся в духовний світ, скориставшись новими онлайн-послугами церкви! Тепер подача записок на недільне богослужіння стала легкою та зручною. Просто перейдіть за посиланням та долучайтеся до спільної молитви про благословення та покаяння.

Сучасні технології допомагають нам об’єднатися в молитві та покаянні. Подайте свої записки онлайн для участі у недільному богослужінні

В інтернет-світі сучасності, технології проникають у кожен аспект нашого життя, включаючи і духовність. Як часто ми шукаємо нові шляхи об’єднання в молитві та спільному богослужінні? Сьогодні церковні служби стають ще доступнішими завдяки онлайн-послугам.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Якість та Зручність

Завдяки новітнім інформаційним технологіям, наша церква запроваджує онлайн-послуги для подання записок на недільне богослужіння. Це надає можливість вірянам легко та зручно долучитися до спільної молитви та обговорень навколо Слова Божого.

Як це працює

Перейдіть за (посиланням – https://patriarchia.org.ua/onlajn-poslugy/), щоб заповнити онлайн-записки на неділю про блудного сина. Завдяки цьому інноваційному підходу, ви можете висловити свої молитви та наміри, не залишаючи дому. Ваша участь стає більш активною та особистою, завдяки сучасним засобам зв’язку.

Долучайтеся до Духовного Спілкування

Ця ініціатива також надає можливість долучитися до духовного спілкування та обговорень з іншими вірянами. Ви можете ділитися своїми думками, висловлювати молитви та підтримувати один одного в цьому спільному молитовному шляху.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія