З нагоди Дня Військової Розвідки ми вшановуємо здобутки та відданість українських розвідників, які служили та діяли на різних континентах, включаючи Афганістан та Африку. Стаття розповість про їхню важливу роботу у звільненні українських військових і цивільних з російського полону.

Від Афганістану до Африки: Діяльність Героїв Української Розвідки на Користь Батьківщини

Ця важлива подія нагадує нам про значущу роль розвідників у забезпеченні безпеки та незалежності України. Українські розвідники відзначаються своєю відданістю Батьківщині та готовністю служити в умовах високого ризику.

Звільнення українських воїнів і цивільних з російського полону завжди було пріоритетом для наших розвідників. Вони працювали нещадно та витрачали найкращі роки свого життя, щоб принести їхніх співвітчизників додому.

Від Афганістану до Африки, вони виправдовували свою репутацію надійних фахівців у розвідці. Їхня робота була суттєвою у боротьбі за свободу та безпеку України.

Зараз, коли Україна стикається зі складними викликами, ми можемо бути впевнені, що працівники Головного управління розвідки готові прийти на допомогу в будь-якому місці та часі. Наша вдячність їм невимовна, а пам’ять про їхню відвагу і самовідданість завжди буде жити в серцях громадян України.

Нехай цей День Військової Розвідки буде відзначений не лише вдячністю, але й покликанням підтримувати наших розвідників у їхній надзвичайно важливій роботі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молитва військовослужбовця


Владико святий, Царю небесний, Вседержителю світу, яким премудро управляєш, Господи наш, що установив єси і стан військовий для оборони держави і вітчизни, до тебе звертаюсь і молю тебе, допоможи мені добре виконувати мої обов’язки і всякі невигоди та прикрості мого стану терпеливо зносити.

Дай мені безнастанну пам’ять про ту присягу на вірність Батьківщині, яку я склав, дай мені в моєму серці любов і щире прив’язання до нашого українського народу, безумовний послух добрим і справедливим наказам командирів, який у кожній справі є так потрібний.

Дай мені, Господи Ісусе Христе, ніколи не забувати про твій пресвітлий приклад служіння, покори, доброти й любові. Хай він завжди просвічує мене, щоб у дусі твоєї науки я поводився з усіма, а передовсім із моїми товаришами. якщо б коли, Господи, я дослужився до вищого чину, тоді охорони мене від гордості, нелюдяності та невиправданої суворості супроти моїх підлеглих.

Пам’ять про тебе, Господи, пам’ять про марноту цього світу, про смерть, що її кожної хвилини можу зазнати, пам’ять про правду, що людина є прахом, але сотворена на твій образ та подобу нехай ніколи мене не покидає, а спонукає до життя чесного, побожного в моєму стані, до приязного ставлення до інших людей. нехай найсвятішими будуть мені передовсім твої накази, ангел-хоронитель нехай оберігає мене, щоб я не зійшов з дороги твого святого закону, нехай охороняє мене від безбожного і розпусного життя, допомагає мені заслужити твоєї святої ласки.

Якби раптом наказ очільника моєї держави за твоєю волею, Господи, покликав мене до справедливого бою проти ворогів України, тоді, о добрий Боже, запали моє серце відвагою і хоробрістю вірного слуги твого.

Будь нам тоді заступником, охоронцем, визволителем і даруй перемогу. Нехай думка, що я борюся за дорогу Вітчизну, стою зі зброєю в обороні справедливості, кріпить мої сили і підтримує мій дух. а якщо б я життя своє мав віддати на полі бою, тоді, о Господи премилосердний, не залиши мене в годину смерті, подай мені ласку і прости мені всі відомі й невідомі гріхи мої.

Прийми тоді мою душу і даруй мені Царство небесне. Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія