Митрополит Онуфрій, Предстоятель УПЦ Московського Патріархату зробив заяву у зв’язку з масовими воєнними злочинами росіян в Україні. Проте він жодним словом не вказав, хто вчинив масові вбивства цивільних. Не називаючи винуватців, митрополит Онуфрій заявив, що убивць і насильників чекає суд Божий, інформує Главком.

Сьогодні — після всіх картин масових вбивств у Бучі, що шокували весь цивілізований світ — Митрополит Онуфрій продовжує поминає «Гаспадіна Кіріла, Святєйшего Патріарха Московського і всія Русі», як свого предстоятеля.

За офіційною версією Російської Федерації, жодних убивств у Бучі не було. Росія заперечує причетність своєї армії до розстрілів цивільного населення й намагається довести, що відео та фотографії з передмістя Києва є постановкою і фейком.

Нагадаємо, 2 квітня стала відома інформація про звірства окупантів. Росіяни вбивали та гвалтували, знущалися й катували людей. На шокуючих фото з Бучі, які згодом з’явилися у мережі, можна побачити, що окупанти вбивали зв’язаних людей.

Під час зачистки від ДРГ та нерозірваних боєприпасів у Бучі українські захисники знайшли також братську могилу з понад 280 тілами мирних мешканців з ознаками насильницької смерті.

На узбіччях лежали тіла застрелених жінок, які окупанти намагалися спалити.

Світові лідери не змогли обійти увагою звірства росіянин. Дії армії РФ засудили у всіх європейських країнах і організаціях. У зв’язку з цим в ЄС заявили, що готують нові санкції проти Росії.

«Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що подібні до гробів побілених, які гарними зверху здаються, а всередині повні трупних кісток та всякої нечистости! Так і ви, назовні здаєтеся людям за праведних, а всередині повні лицемірства та беззаконня! Тим самим на себе свідкуєте, що сини ви убивців пророків» (Мф 23:27, 28, 31).

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія