Ця історія про неймовірну працю і геніальність снайпера, який з’явився на війні. Він безмежно любить свою роботу, а його побратими стали командирами самостійних груп. Зараз вони потребують нову гвинтівку, і їхній друг просить допомогти зібрати кошти на її придбання. Кожен донат допоможе цьому унікальному снайперу врятувати життя своїх братів та сестер на фронті.

Збір коштів на нову снайперську гвинтівку для унікального бійця на війні

Чорноморець Юрій Павлович – кандидат філософських наук, професор кафедри соціології та релігієзнавства Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Він відомий своїми дослідженнями релігійних течій в Україні та пострадянських країнах, а також релігійної ідентичності та релігійної політики.

Юрій Чорноморець:
вважайте, що я стою перед Вами на колінах – прошу допомогти! Дуже хочу, щоб Ви уважно прочитали, зрозуміли і зробили донати, а також репости, розповіли друзям і колегам в особистих зустрічах!

У мене є друг, який з’явився на цій війні. У звичайному житті він, трохи як мала дитина, але він рахує поправки швидше, ніж це здатен зробити суперкомп’ютер, і в приблизно у сто разів швидше за інших снайперів. Сказати, що він продуктивний, нічого не сказати. Він мегакрутий за результатами. І орки його ненавидять так само, як і кількох інших моїх супергероїв. А я безмежно його люблю, бо світ належить геніям, які нескінченно працюють, працюють, працюють.

При цьому вони надривають здоров’я, отримують рани і контузії, бо це не курортна прогулянка, це шалена гонка за те, щоб життя перемагало смерть. Зараз мій друг вийшов з госпіталя і отримав у своє розпорядження нову групу, і всі його побратими стали командирами самостійних груп.

Але є одна проблема: є дуже мало часу обладнати цю групу, і коли він виходив з Бахмуту, його 375-й снайперський взвод фактично вже працював на межі свого ресурсу. Ми підтягнули його, але де-факто сьогодні один із кращих лицарів Всесвіту без чарівного меча. І маємо буквально кілька днів, щоб зібрати 624 тисячі гривень на чудову снайперську гвинтівку.
Хочу засвідчити одне: це буде донат найбільш Гідному того, щоб бути обдарованим Вами. Я бачив на цій війні снайперів, що мають геніальність, і тих, що розвинули талант працею, і я бачив лише одного, кого Бог просто поцілував у лоб, забрав звичайне мислення і дав щось неймовірне натомість. Я безмежно люблю своїх підопічних, вони не дадуть мені збрехати, бо з ними ми вже пройшли все і вся. Але тут унікальний випадок – збираючи на гвинтівку збираєш як для власного члена родини. Настільки теплих братських відносин я не відчував. Мабуть тому, що всі інші мої найкращі снайпери мені як старші брати, а він як чудесно обдарований молодший брат.
Я ніколи так нічого не просив як прошу у цей раз. Народ, давайте допоможемо, бо я дійсно вважаю цю Людину унікальною Божою Дитиною, яка пішла нас захищати, використовуючи неймовірний талант, продавши все що мала і купивши собі 375 гвинтівку. І так сталося, що за рік війни він вистріляв весь ресурс гвинтівки – у настільки безумних битвах він брав участь. Тепер вже цій Божій Людині і продати нічого і взяти 375ту гвинтівку немає де. Лише ми, народ, який Він захищає, можемо дати прекрасний витвір мистецтва – Кадекс дефенс у 375 калібрі та молитися, щоб Він повернувся живим і з перемогою після безлічі нових подвигів.
Вважайте, що я стою перед Вами на колінах – допоможіть!
https://send.monobank.ua/jar/7uwhtDGmiD
4441111401048883 моно
4731219647256100 приват
Пейпал lauby@meta.ua