Упродовж 16 місяців солдат Василь Мазурок вважався зниклим безвісти, але 6 липня 2023 року він був звільнений з російського полону і повернувся до своєї родини. Батько військового висловив вдячність священнослужителям, вірянам та державним органам за підтримку та допомогу у звільненні Василія.

Звільнений з полону: повернення солдата Василя Мазурка до рідних

6 липня 2023 року з російського полону повернули солдата Василя Мазурка, сина благочинного Знам’янського округу Олександрійської єпархії протоієрея Василія. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Олександрійської єпархії.

Солдат Василь Мазурок вважався зниклим безвісти в Маріуполі з 2 квітня 2022 року. Загалом у полоні військовослужбовець ЗСУ перебував протягом 16 місяців.

Батько військового протоієрей Василій Мазурок висловлює щиру вдячність усім священнослужителям та вірянам УПЦ, які молитовно підтримували його сім’ю, а також усім державним органам та установам, завдяки яким воїна Василія вдалося повернути додому.

Разом із В. Мазурком із російського полону вдалося повернути 42 військовослужбовців, 2 цивільних і 2 незаконно вивезених з країни дітей.

Джерело: Українська Православна Церква