8 липня ми відзначаємо день народження видатного військовослужбовця і Головнокомандувача Збройних Сил України, Валерія Залужного. З цієї нагоди, ми висловлюємо щирі вітання та підносимо молитви за нашого, справжнього чоловіка та захисника України, який своїми плечима та бездоганним авторитетом закрив Україну від ворога!

З нагоди дня народження видатного воїна і Головнокомандувача ЗСУ, Валерія Залужного, ми підносимо молитви та висловлюємо щирі вітання воїну всіх воїнів!

З нагоди дня народження видатного військовослужбовця і Головнокомандувача Збройних Сил України, Валерія Залужного, ми підносимо молитви та висловлюємо щирі вітання воїну всіх воїнів!

8 липня ми відзначаємо день народження видатної людини сучасності – Головнокомандувача Збройних Сил України, Валерія Залужного. З цієї нагоди, висловлюємо щирі вітання та підносимо молитви за нашого, справжнього чоловіка та захисника України, який своїми плечима та бездоганним авторитетом закрив Україну від ворога!

Валерій Залужний – це справжній герой, який неухильно служить своїй Батьківщині, захищає її незалежність та залишається відданим принесеній колись присязі військового України. Його ревність, мужність та високий професіоналізм служать прикладом для всіх українських воїнів. Через його керівництво та рішучі дії, Збройні Сили України здатні ефективно відповідати на будь-які виклики та загрози.

Валерій Залужний відзначається своїм високим професіоналізмом, мудрістю та особливими лідерськими якостями. Він завжди стоїть на передовій, керуючи операціями захисту нашої країни. Його рішучість та впевненність допомагають зміцнювати обороноздатність України та забезпечувати безпеку нашого народу.

Ми вдячні Валерію Залужному за його жертовну працю, людяність та невпинне прагнення зробити нашу країну сильнішою і безпечнішою. Він є незаперечним символом мужності та героїзму для всіх воїнів, які служать під його керівництвом на благо Батьківщини.

У цей особливий день, ми хочемо висловити нашу повну та беззаперечну підтримку, вдячність і скласти повагу Валерію Залужному за його величезний внесок у захисті нашої країни. Його мужність і сміливість надихають українців і підтримують у важкі моменти війни.

Молитовно бажаємо Валерію Залужному міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів у всіх його справах. Нехай його життя буде сповнене радості, простого людського щастя та благополуччя. Нехай Божа благодать супроводжують його на кожному кроці.

Валерію Залужний, з Днем Народження! Щиро вітаємо вас з цим особливим святом! Нехай Бог оберігає вас та всіх наших захисників. Дякуємо за вашу невтомну працю та мужність. Бажаємо вам невичерпної сили та нових здобутків у служінні для блага нашої дорогої України!

З повагою, Голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”
Наталія Шевчук

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія