Воїн Олександр Гурин знайомить нас з комбатом-нелюдом, який б’є та убиває підлеглих?

Друзі, хочу познайомити вас з однією людиною а точніше НЕЛЮДОМ! Командиром одного з батальйонів 59-ї мотопіхотної бригади Яном Яцишиним.

Дана істота відправляє бійців десятками на м’ясо з пустими руками. А тих хто задає багато питань забиває битою, забиває не сам, а з десятком наближених до нього шакалів.

Військова служба правопорядку на такі випадки не реагує, поліція теж, командування частини всіма силами зминає такі справи. Не хотів писати подібних постів, але мені відомо про багато таких випадків, і боюсь що я не останній.
Більше ніж впевнений що багато «Безвісті зниклих» його підлеглих це його рук справа, так як планувалось що якщо я не виживу, то також поповню їхні списки… Прошу поширення!

Нижче додаю фото в якому стані мене виписали з госпіталю.

Всі фото із ФБ-сторінки Олександра Гурина

Ситуація нестандартна. Ми звикли, що подібне коїться в армії ворога, а тут ЗСУ.

Від редакції сайту:

Чи може бути все описане вище правдою? Цікаво, а що міг би сказати з приводу того, аби негайно розпочалося розслідування цього злочину, Віталій Кім очільник Миколаївської області, на території якої з початку повномасштабного вторгнення 59 бригада тримала південний фронт, спочатку захищаючи, а нині – визволяючи населені пункти Миколаївщини?

Керівник Миколаївської області Віталій Кім привітав захисників півдня України особисто. Військові 59 бригади отримали відзнаки та цінні подарунки від обласної державної адміністрації, а також вітання, вдячність та найщиріші побажання сили і наснаги для Перемоги від імені усіх миколаївців.

А ми оприлюднимо офіційну глави Миколаївщини, як представника Президента України, як тільки вона стане нам відомою. А також було б важливо знати позицію керівництва 59 ОМБр.

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія