Олег Барна – відомий політик та військовий, який завжди діяв з метою захисту своєї країни та народу. Його загибель на сході України є великою втратою для України та всієї світової спільноти. Це нагадує про необхідність зупинити війну та повернути мир та стабільність на сході України. ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” висловлює свої співчуття родині, друзям та колегам Олега Барни та обіцяє підтримку та співчуття в цей нелегкий час.

Відомий український політик та військовий загинув на сході країни, що стало великою втратою для України та світової спільноти

Український народ втратив одного з найвидатніших політиків та військових – Олега Барну. Загибель цього героя на сході країни є великою втратою для України та всієї світової спільноти.

Олег Барна був не тільки відомим політиком, але й справжнім захисником інтересів своєї країни та народу. Його кар’єра в політиці була відома своїми яскравими виступами та нестандартними діями, проте завжди діяв з метою захисту України. Він був справжнім героєм, готовим на все для захисту своєї країни та свого народу.

Загибель Олега Барни є ще одним підтвердженням того, що війна на сході України є безжальною та надзвичайно важкою. Це втрата для всієї країни та її народу, який бореться за свою свободу та незалежність.

На жаль, загибель Олега Барни стала ще одним нагадуванням про необхідність зупинити війну на сході України та повернути мир та спокій нашій країні. Ми сподіваємося, що уряд та міжнародна спільнота зроблять все можливе для забезпечення миру та стабільності на сході України.

Від імені ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” висловлюємо наші щирі співчуття родині, брату Степану, друзям та колегам Олега Барни. Нехай пам’ять про нього житиме довго в серцях українців та всіх, хто цінує нашу свободу та незалежність. Олег Барна завжди залишатиметься в наших серцях як герой, який пожертвував своїм життям за Україну. Ми запевняємо родину та близьких Олега Барни у нашій підтримці та співчутті в цей нелегкий час. Нехай він спочиває в мирі, а його жертва не буде марною, а допоможе зміцнити інституції державності та забезпечити мир та стабільність на сході України.

Пресслужба ГО Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія