Свята Киріака відома як молитовна заступниця, а паломництво до її образу в храмі Пропан Пеліон на півострові Пеліон є особливою подією для вірян. У цей день ми вшановуємо святую Киріаку, яка стала символом духовної сили, втіхи та милосердя для багатьох. Подорожуючи з різних куточків світу, люди приходять сюди, щоб помолитися та знайти душевний спокій, звертаючись до святої Киріаки зі своїми молитвами та проблемами. Вона стає посередницею між людьми та Богом, допомагаючи знайти силу, мир та благодать. У цей особливий день ми також запрошуємо всіх вірян помолитися перед образом святої Киріаки і піднести свої прохання за справедливий мир в Україні та за всіх, хто рятує життя та підтримує нас у важкі часи.

Паломництво до благодатного образу святої Киріаки в храмі Пропан Пеліон

Сьогодні ми вшановуємо святу Киріаку, видатну святу християнської церкви, чия пам’ять святкується у цей особливий день. Одним із місць, де присутній її благодатний образ, є храм Пропан Пеліон на прекрасному півострові Пеліон у Греції.

Паломницький образ святої Киріаки має велике значення для місцевих жителів та паломників, які приходять сюди з різних куточків світу, щоб віддати шану та помолитися перед цією святою іконою. Вона є джерелом духовної сили, втіхи та милосердя для усіх, хто звертається до неї зі своїми потребами та сподіваннями.

Свята Киріака відома як молитовна заступниця в різних потребах. Віряни звертаються до неї зі своїми молитвами про зцілення, благословення, захист та духовну силу. Багато людей знаходять втіху та надію, коли вони підходять до образу святої Киріаки зі своїми проблемами та радостями, відкриваючи свої серця перед її молитвами та благословенням.

Відвідання паломницького образу святої Киріаки є особливою подією для вірян. Вони приходять з великою вірою та надією, шукаючи духовного зцілення, милосердя та душевного спокою. Тут вони можуть знайти душевний мир та силу в молитві, з’єднатися зі святими предками і почути відгук свого серця на присутність Божої благодаті.

Сьогодні, в день святої Киріаки, ми запрошуємо всіх вірян помолитися перед образом цієї святої світлиці піднести прохання за справедливий мир в Україні, за наших захисників, владу та всіх, хто рятує життя, розбирає завали, підтримує донатами. Завдяки її благословенню та заступництву, ми можемо знайти силу, мир та благодать, які допоможуть нам у наших життєвих труднощах і радощах. Нехай свята Киріака стане нашим духовним провідником і заступницею на нашому шляху до Божої любові та благодаті.

Молитва до святої Киріаки:

Свята Киріако, пречиста і блаженна,
Великомученице Христова!
Моли Спасителя, щоб Він оберігав нас
Від усього злого і спасав наші душі.
Ти, що перенесла муки та страждання через віру,
Допоможи й нам зберегти тверду віру в Бога,
І втекти від спокус і гріхів всіх.
Велика мученице Киріако,
Молися за нас, грішних, перед Господом,
Щоб він нам дарував милосердя своє.
Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія