Свята Марина, видатна святителька, стала символом мужності, віри та самопожертви. Її образ відтворено на вражаючій фресці, розміщеній на дзвіниці храму в мальовничому містечку Кіссос Пеліон. Ця фреска, створена в 2020 році, вражає своєю красою та деталізацією, а образ святої Марини залишає незабутній слід у серцях вірян.

Фреска святої Марини на дзвіниці храму в Кіссос Пеліон: витвір мистецтва та духовного надихання

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять святої Марини – видатної святительки, чия святість прославилася по всьому світові. Її образ відтворено на прекрасній фресці, що розташована на дзвіниці однойменного храму у мальовничому містечку Кіссос Пеліон.

Свята Марина є символом мужності, віри та самопожертви. Вона жила праведним життям, присвячуючи себе служінню Господу та спасінню душ людей. Її велика любов до Бога та людей надихає нас і залишає глибокий слід у наших серцях.

Фреска, що зображає святу Марину, вражає своєю красою та деталізацією. Кожен пензлик художника передає виразність обличчя святої та її благодатну ауру. Ця фреска створена в 2020 році і стала невід’ємною частиною духовної атмосфери храму.

Сьогодні, з нагоди святкування цієї особливої святої, ми висловлюємо наші найщиріші привітання всім, хто носить ім’я небесної покровительки. Нехай свята Марина стане великим прикладом для нас у справі вірності Богу та служіння ближнім. Хай її благословення сповнюють наші серця та дарують силу та наснагу у нашій духовній подорожі.

Свята Марина, моли Бога за нас!

Молитва до святої Марини:

О свята Марино, праведна і свята діво, ти зійшла на землю з небесної висоти, щоб служити Богові і людям. Ти була прикладом мужності, віри і самопожертви. Звідси до тебе звертаються ми, грішні, з молитвою і проханням.

Захищай нас від усіх зловісних сил, допоможи нам подолати наші біди і іспити, прикрий нас своїм небесним покровом. Моли Господа, щоб він зміцнив нашу віру, подарував нам мир та благодать.

Свята Марино, ти, хто знаєш наші потреби і біль, прийми нашу скромну молитву і представ її перед Божим Престолом. Моли за нас, щоб ми могли досліджувати Божу волю і жити відповідно до Його заповідей.

Ми благаємо тебе, свята Марино, із сповненими серцями та покорою. Просимо тебе, будь нашою заступницею перед Богом і пролий на нас Свої благословення. Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія