Апостольський візит до Іспанії: Візит Вселенського Патріарха в Іспанію та зустріч з католицькими лідерами стали важливою подією в діяльності релігійних громад.

Апостольський візит до Іспанії

Завершення візиту Вселенського Патріарха до Іспанії – виїзд до Франції та Князівства Монако

Вселенський Патріарх Варфоломій відвідав Єпископську асамблею РК Іспанії

Середа, 18 жовтня 2023 року стала особливою для Єпископської асамблеї Римсько-Католицької Церкви в Іспанії, адже до їхнього штаб-квартиру завітав Вселенський Патріарх Варфоломій, Архієпископ Константинопольський.

Ініціатором цієї зустрічі був віце-президент асамблеї, кардинал Карлос Осоро Сьєрра, оскільки сам президент перебував у Римі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У своїй заяві перед представниками ЗМІ Римсько-Католицької Церкви, Вселенський Патріарх закликав до зміцнення миру і справедливості на Близькому Сході, в Україні та в усьому світі. Він підкреслив важливість співпраці для розв’язання світових проблем.

Згодом, Вселенський Патріарх прийняв запрошення Посла Турецької Республіки в Іспанії, Пані Нукет Кучукель Езберчі, і відвідав трапезу, організовану на честь Його Святості в Мадриді.

Після цього Вселенський Патріарх разом із світою відправився до Ніцци, Франція, де він взяв участь у заходах, включаючи виступ на міжнародній екологічній конференції, в організації якої брали участь Великобританія та Князівство Монако.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION