Всечесний отче Романе!

Сьогодні, коли Ви дякуєте Богу за прожиті роки на землі, ми приєднуємось до Вашої молитви і просимо милосердного Господа, щоб Він дарував Вам, отче, ще більше сил, наснаги та мудрості нести священичий хрест служіння на благо земної Батьківщини та Православної Церкви України.

Бажаємо, щоб Ваша багатогранна діяльність на благо автокефальної Української Православної Церкви процвітала, щоб Всемилостивий Господь дарував Вам Свою всесильну допомогу на нелегкому і відповідальному шляху Вашого життя.

Ваша плідна священича діяльність викликає повагу, в умовах постійної зайнятості, Ви знаходите час для кожного. Своїм життям і своїм служінням, Ви являєте приклад доброго пастиря і люблячого духівника.

Ми вдячні за те, що у Вашій особі знайшли мудрого наставника, що має за плечима досвід пастирського служіння Українській Церкві та рідному народові.

Щиро бажаємо, Вам, дорогий наш отче, довгих літ невтомної праці на ниві спасіння людських душ, щедрих Дарів Святого Духа, нехай Пресвята Богородиця завжди оберігає від усіх негараздів і благословляє Вас і імость Валентину, донечок Наталочку і Катрусю, Ваших батьків, рідних і близьких на втілення усіх планів, міцного здоров’я та многих і Богом благословенних літ життя!

З повагою та проханням молитов.

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія