Привітання та висловлення вдячності владиці Андрію з нагоди його 75-річчя, як символу стійкості та відданості в історично важливі часи для України. Висловлення поваги за бездоганне лідерство в автокефальній Православній Церкві України.

Щирі слова вдячності за величність служіння та стійкість в історично важливі моменти

Сьогодні свій день народження відзначає архіпастир автокефальної Православної Церкви України — Митрополит Івано-Франківський і Галицький, священноархімандрит Спасо-Преображенського Угорницького монастиря, що на Прикарпатті, керуючий православною паствою автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ) – Високопреосвященнійший владика Андрій Абрамчук.

Ваше Високопреосвященство, митрополите Андрію,

З нагоди Вашого 75-річчя, ми щиро вітаємо Вас з величною датою! Висловлюємо щирі слова вдячності за Ваше самовіддане служіння та високий приклад стійкості в історично важливі та трагічні моменти для України. Ви, увійшли в історію Православної Церкви та українського народу як тихий і смиренний приклад стійкості та відданості, вірності Христу та Його Церкві у найважчі історичні часи.

Сьогодні, Ви, як завжди, залишаєтеся осторонь політики та твердо, як скеля, стоїте на боці Христа. Ваші слова і проповіді випромінюють лише Євангельське світло милосердя та миролюбства, які надзвичайно необхідні сьогодні вірянам та нам, молодим послідовникам. Ви надихаєте нас бути людьми простими і вірними Церкві, незалежно від швидко змінюваних зовнішніх обставин.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Віримо, що канонічна автокефальна Українська Православна Церква продовжить жити, наповнюючи душі людей добром та вічним за мудрими настановами наших найстарших та найавторитетніших архіпастирів, до яких, безсумнівно, належите і Ви, владико Андрію.

«Господь міцний і сильний» (пор. Пс. 23:8) нехай зміцнить Ваше Високопреосвященство у Ваших невтомних трудах на благо Святої Церкви України та українського народу, дарує Вам Свою благодать і милість, терпіння і сили, щоб право правити Слово Христової Істини у здоров’ї та благоденстві на многая і блага літа!

З синівською повагою та проханням молитов,

Духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, протоієрей Роман Будзинський

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)