Величезне подією стало об’єднання вірян та духовного лідера – Вселенського Патріарха Варфоломія у богослужінні. У вівторок, 1 серпня 2023 року, Патріарх відслужив 1-е Молебне Правило до Пресвятої Богородиці, а також взяв участь у Божественній Літургії, яку очолив Преподобний Митрополит Іконійський п. Феоліпт. Спільно з ними приєдналися вищі духовні особи та віряни з різних країн, в тому числі Преподобний Митрополит Калліополеос і Мадитос, а також пан Афінагор Кідонійський та пан Йоаким Проусідський. Подією також стала відслужена Вечірня напередодні свята Преподобного Митрополита Іконійського.

Вселенський Патріарх Варфоломій відслужив Молебне Правило та взяв участь у Божественній Літургії на свято святителя Соломона

А.Т. Панагіотіс Вселенський Патріарх Варфоломій відслужив 1-е Молебне Правило до Пресвятої Богородиці у вівторок після обіду, 1 серпня 2023 року.

Того самого дня вранці, у свято святителя Соломона, чиї святі мощі зберігаються в Патріаршому храмі Пансепто, Його Святість молився під час Божественної Літургії, яку відслужив Преподобний Митрополит Іконійський п. Феоліпт.

До церковної спільноти також приєдналися Преподобний Митрополит Калліополеос і Мадитос пан Стефанос, пан Афінагор Кідонійський, пан Йоаким Проусідський, Феофіл. Єпископ Ксантупольський п. Паїсій, а також віряни з міста та інших країн.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Напередодні вечора свята, Преподобний Митрополит Іконійський відслужив Вечірню.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION