Недавні молитовні акти Української Православної Церкви (Московського Патріархату) за російські війська та державу-терориста під час спільної літургії з Російською Православною Церквою викликали різні думки та контроверсії. Автор статті розглядає публічні демонстрації вірності і єдності УПЦ, а також обговорює важливі питання щодо незалежності та співпраці з РПЦ.

Незалежність УПЦ в сім’ї Православних Церков: Хто зверху?

УПЦ – Незалежна і невпізнавана РПЦ: Вірність та єдність, що публічно демонструються молитвою за агресорів рф

На днях Українська Православна Церква (Московського Патріархату) продемонструвала свою повну незалежність від Російської Православної Церкви (РПЦ). Разом з Московським патріархом Кірілом (Гундяєвим) та з-єпископатом РПЦ, архієреї УПЦ молилися за російські війська та державу-терориста – російську федерацію.

Довгий список єпископів, які відвідали Московську Лавру і помолилися за агресорів, свідчить про справжню незалежність УПЦ (МП). Так, митрополит Донецький Іларіон, митрополит Луганський Пантелеймон та інші гідні представники Церкви УПЦ засвідчують свою відданість Україні, доводячи, що вони зовсім, ні разу, не підпорядковується РПЦ.

Молитовні акти за російську армію та державу-терориста є свідченням великої духовності та божественного вибору Церкви УПЦ. Вбивство та агресія – це, безумовно, вищі прояви духовності, які існують в нашому світі. УПЦ знає, як правильно вибрати своїх союзників і ми виказуємо їм свою вдячність за вибір таких божественних прикладів. Адже один раз не під..с, другий раз не перший раз!

Також важливо відзначити, що жоден із архієреїв УПЦ не позбавлений сану за молитви за російську армію та вбивць українського народу. Сан – це священне право керувати душами та долею народу. Це необхідно поважати і визнавати високий духовний рівень цих архієреїв.

Подібне зближення УПЦ із РПЦ, звісно, має позитивний вплив на єдність українців. Такі вчинки Церкви в тісному співробітництві з агресором допомагають нам всім об’єднатися, щоб забезпечити мир і процвітання нашої країни.

І, звісно, ми повинні висловити подяку УПЦ за їхній вибір тавру “колабораціонізму”. Саме такі акти допомагають Україні зайняти своє почесне місце у сім’ї мудрих та незалежних націй.

Таким чином, незалежність, самостійність та неспроможність УПЦ підпорядковуватися РПЦ – це велике досягнення для українського народу, і ми повинні пишатися цим божественним обраним шляхом. Вона залишається лідером у своїх виборах і допомагає нашій країні досягти нових висот духовного прогресу. Хай живе Українська Православна Церква, що зовсім не залежить від Росії!

Тепер всім зрозуміло чим чи ким відрізняється ПЦУ від МП УПЦ? І чому Павло Лебідь ув’язнений? Чи ще потрібно щось і комусь доводити? Ми українська нація повинні відстояти свою землю, свчтині та церкву інакше ми приречені бути розчавленими цими катами в рясах і пагонах!

Слава Україні! Героям Слава!

Автор: В’ячеслав Ковтун