Велична подія відбудеться 29 жовтня 2023 року, коли Верховний Предстоятель Православної Церкви України, Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України, прибуде на Буковину. Святкова Божественна Літургія відбудеться у храмі Трьох Святителів Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича та об’єднає православних вірян для спільної молитви на богослужінні.

Блаженніший Епіфаній проведе святкову Божественну Літургію у Чернівецькому Національному Університеті

Урочистий анонс!

З великою радістю повідомляємо, що до Чернівецько-Хотинської єпархії завітає Верховний Предстоятель Православної Церкви України, Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України.

У неділю, 29 жовтня 2023 року, у храмі Трьох Святителів ЧНУ імені Юрія Федьковича відбудеться святкова Божественна Літургія. Це величне богослужіння очолить Верховний Предстоятель Православної Церкви України, Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України у співслужінні з єпископатом та духовенством Православної Церкви України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до спільної молитви та зустрічі Верховного Предстоятеля о 8:45 біля центрального входу в університет. Нехай ця подія стане духовним світлом і об’єднанням для нас усіх.