45 воїнів Збройних Сил України, Нацгвардії та Державної прикордонної служби, разом з двома дітьми, були звільнені після багатомісячних зусиль української команди. Цей успіх свідчить про незламну волю та мужність українських героїв, які ризикували життям для захисту своєї країни. Повернення також стало можливим завдяки спільним зусиллям Координаційного штабу та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, а Росія буде притягнута до відповідальності за ці злочини.

Наполеглива робота української команди призвела до звільнення українських полонених та дітей, незаконно вивезених до Росії

Українські герої повертаються додому: 45 воїнів та двоє дітей, які були у полоні, звільнені та врешті-решт повернулися до своїх рідних. Ця радісна новина була оголошена Андрієм Єрмак. Звільнені включають двох офіцерів, 41 рядового та сержанта, а також цивільного співробіт
ника “Азовсталі” та тероборонець з Херсону.

Ця успішна операція є наслідком наполегливої роботи української команди, включаючи Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими, яка виконує наказ Президента України Володимира Зеленського – повернути всіх українців, які перебувають у полоні, до їхніх сімей. Цей крок є частиною багатогранної стратегії української влади щодо вирішення конфлікту на сході країни.

Мужність кожного визволеного військового та цивільного не можна переоцінити. Вони – справжні герої, які віддавали свої сили та ризикували своїм життям для захисту України та її громадян. Цей успіх становить велику радість для всіх українців, які відчувають гордість і вдячність своїм захисникам.

Однак, повернення в полоні не було без жертв. Деякі звільнені військові постраждали та були поранені внаслідок бойових дій. Також серед повернутих додому є військові з різних напрямків, включаючи Донецький, Бахмутський, Запорізький та Харківський напрямки. Незважаючи на ці труднощі, українська команда продовжує свою роботу, щоб повернути кожного військовополоненого та забезпечити їхнє благополучне повернення до родин.

Окрім того, цей день також став привідом для радості та щастя для двох українських дітей – 6-річного Рената та 10-річної Варвари. Ці невинні діти були незаконно вивезені до Росії, але завдяки спільним зусиллям Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, вони були повернені до своєї матері, бойового медика.

Цей випадок є ще одним доказом злочинної діяльності Росії, яка зловживає долею невинних дітей та намагається замовчити свої злочини. Однак, зусилля українських органів влади та міжнародного співтовариства, спрямовані на притягнення Росії до відповідальності за ці злочини, є важливим кроком у забезпеченні правди та справедливості.

Повернення з полону наших військових та дітей є свідченням незламності та волі українського народу. Українці – найвища цінність держави, і влада зробить все можливе для захисту та повернення кожного свого громадянина. Слава нашим героям, які відстоюють незалежність та свободу України!