Українська церква повинна служити Богу та народу України, а не служити ворогам країни, якщо це справді українська церква не за юридичною реєстрацією, а по суті. Автор стверджує, що дії митрополитів-колаборантів, які виконують директиви РПЦ та сприяють проросійській діяльності в Україні, ганебні та безглузді. Зокрема, Наталія Шевчук згадує нещодавні обшуки у резиденції митрополита УПЦ (МП) Феодосія, якого звинувачують у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі. Голова ГО ” Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” стверджує, що такі ієрархи заслуговують на найсуворіше засудження та на негайне притягнення до кримінальної відповідальності за розпалювання міжрелігійної ворожнечі та ймовірної зради державі Україна. Автор вважає, що УПЦ (МП) є інструментом російської агресії та протидії національним інтересам України як держави, а тому повинна визнати свою справжню назву РПЦ в Україні, або припинити своє існування як така, це питання безпеки держави Україна.

Очищення УПЦ (МП) від колаборантів в рясах це питання безпеки України

Українська церква повинна служити Богу та народу, а не служити ворогам України. Проте, дії митрополитів-колаборантів, які виконують директиви РПЦ та сприяють проросійській діяльності в Україні, ганебні та безглузді. Ці ієрархи заслуговують на найсуворіше засудження та на негайне притягнення до кримінальної відповідальності за розпалювання міжрелігійної ворожнечі та ймовірної зради державі Україна.

Останні події, пов’язані з обшуками в резиденції митрополита УПЦ (МП) Феодосія (Снігірьова), якого звинувачують у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі, підтверджують необхідність очищення церкви від колаборантів. Замість того, щоб відповісти за свої дії та виправдатися перед Богом та народом, митрополит Феодосій вибрав шлях маніпуляцій, погроз та неправдивих заяв. Його заява про те, що УПЦ (МП) нібито хочуть «знищити», є безглуздою та провокаційною.

Митрополит Феодосій, а також інші колаборанти, повинні зрозуміти, що їхні дії не пройдуть безкарно. Український народ заплатив та продовжує платити високу ціну за свою свободу та незалежність, а колаборанти в свою чергу несуть відповідальність за сприяння ворогам України. Такі ієрархи не мають місця у церкві, яка повинна служити Богу та народу України!

Така безсоромна риторика з боку Феодосія іншими словами означає, що УПЦ (МП) продовжує бути інструментом російської агресії та протидії розвитку України як держави. І вже давно стало очевидним, що УПЦ (МП) вибирає ворожу сторону в цій боротьбі.

За останній рік УПЦ (МП) не безпідставно стала мішенню критики з боку українських патріотичних та націоналістичних громадських організацій. На жаль, дійсність, що сталася з російською агресією на нашій території, змусила розглядати релігійний фактор як складову загальної ситуації в країні. І у цьому контексті УПЦ (МП) стала принциповою мішенню критики.

Справа не в тому, що Українська Православна Церква (Московський Патріархат) не має права існувати. Проблема полягає у тому, що ця церква фінансується з Росії, контролюється з Москви та ставить свої інтереси вище національних інтересів України.

Україна сьогодні переживає складний період в своїй історії, коли її територіальна цілісність та національна безпека під загрозою. У такому контексті необхідно створювати єдиний православний простір в Україні, де кожна церква має право на свободу релігійного вибору, але при цьому не має права втручатися в політичні процеси та підтримувати ворогів України.

Автор: Наталія Шевчук, голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”