Україна втратила видатного поета та військового, Максима Кривцова, відомого як “Далі”. Його життя та творчість залишають болісну втрату для країни.

Загибель поета-воїна: Втрата не тільки захисника, але й талановитого творця

Серце України оплакує втрату Максима Кривцова, відомого не лише як військовий, але й як видатний поет з позивним “Далі”. Смерть Максима оголосили його мати та відомі особистості, серед яких письменник Любко Дереш та волонтерка Леся Литвинова.

Литвинова підкреслила, що Максим був не лише воїном, але й надзвичайно світлою людиною. Вона висловила скорботу за тим, що “чуєте ви, не “народжені для війни” теж залишають на фронті свої життя. Загинувши, Максим залишив за собою недописані вірші, нові сенси та непрожиті хвилини.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Максим Кривцов пішов на війну добровольцем у 2014 році та працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС і Veteran Hub. Після вторгнення росіян у 2022-му повернувся на фронт. Він також був автором визнаної книги “Вірші з бійниці”, визнаної однією з найкращих українських книжок 2023 року за версією українського ПЕН.