У вітанні ви дізнаєтеся про значення свята Покрова Пресвятої Богородиці для українців та важливість вшанування захисників України в День захисника. Захоплююче поєднання віри та патріотизму.

Важливість Покрова Пресвятої Богородиці та вшанування наших захисників

Дорогі брати та сестри,

Свято Покрова Пресвятої Богородиці, хоча не є одним із великих дванадесятих свят Православної Церкви, для нашого народу завжди було особливо важливим і шанованим. З покоління в покоління ми передаємо особливу надію та повагу до нашої Небесної Заступниці.

Покров Пресвятої Богородиці завжди асоціювався з материнською любов’ю, рідною землею та родиною. Багато храмів в Україні названі на її честь. Ми віримо, що Пречиста Діва Марія захищає нас від усіх небезпек і допомагає нам у найскладніших моментах.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сьогодні відзначається День захисника України, і ми вітаємо наших захисників і захісниць. Українська Церква завжди молиться за їхню безпеку та допомагає їм відчувати духовну підтримку.

Дякуємо Пречистій Богородиці за її милосердя та захист, якими ми оточені у своєму житті. Молімося, щоб вона і надалі берегла наш народ під Своїм Покровом, охороняючи від усякого зла.

Пресвята Богородице, спаси нас!

Голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”
Наталія Шевчук

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія