Стаття висвітлює важливість молитви та вшанування загиблих воїнів, які пожертвували своїми життями заради свободи та незалежності України. Молитва є символом вдячності і пам’яті перед героями нації та проханням до Всевишнього про мир та перемогу.

Відданість героям, які віддали життя за Україну

Україна – країна, яка завжди боролася за свою незалежність та свободу, країна – мучениця. У цій боротьбі героїчно виступає кожен, хто виходить на фронт у бойовому спорядженні, кожен хто віддав своє життя на вівтар волі та миру добровільно служачи в окопі військовослужбовцем, медиком, волонтером. Важливо пам’ятати і вшановувати кожного полеглого воїна, оскільки це є не тільки нашим обов’язком перед їхньою світлою пам’яттю, але і перед новітньою історією написаною кров’ю молодих синів та дочок України, саме це є цілющим джерелом натхнення для майбутніх поколінь української нації.

Молитва за загиблих воїнів – це спосіб виразити нашу вдячність і шану перед тими, хто віддав своє життя заради нашої свободи та миру. Українці завжди були вірними своїм традиціям і вірі, і ця молитва є важливою складовою нашої духовної культури. Вона проявляє наше спільне бажання, щоб душі полеглих знайшли спокій у вічному Царстві.

Воїни, які стояли на захисті України і повернулись додому на щиті, заслуговують на нашу повагу та визнання. Вони несли великий тягар війни, переживаючи жахливі труднощі та небезпеки. Молитва, як символ нашої щиросердечної вдячності, має важливе значення для душ воїнів, їхніх рідних та близьких. Вона допомагає об’єднати нас і нагадує про те, як важливо бути разом, підтримувати один одного і пам’ятати тих, хто поклав своє життя на вівтар рідної землі.

Погляньмо в небеса, згадаймо наших загиблих воїнів – чоловіків і жінок, молодих і юних, дорослих і старців. Їхні подвиги не залишилися непоміченими. Вони мужньо стояли на захисті рідної України і віддали найцінніше – життя, щоб ми могли жити в мирі та безпеці.

 

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ця молитва також є проханням до Всевишнього – дарувати Україні перемогу і твердий мир. Ми віримо, що наші молитви і пам’ять про загиблих воїнів сприятимуть нашій країні у подоланні всіх труднощів та втрат, які припадають на її долю.

Молитва за загиблих воїнів є символом нашої вдячності, солідарності та незламності. Вона допомагає нам зберегти пам’ять про тих, хто віддав життя заради України, і вдячність за їхній жертовний подвиг. Нехай їхні душі знаходять вічний спокій, а нам дарують силу та волю продовжувати їхню справу на шляху до миру та процвітання. Будьмо гідні наших полеглих захисників!

Слава Україні! Героям Слава!

МОЛИТВА ЗА ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ
Непереможний, неосяжний і могутній у боротьбі
Господи Боже наш! Молимо Тебе, пом’яни у Царстві
Твоєму воїнів, що віддали життя своє за свободу і
незалежність України, і осели їх у Свої небесні
обителі. Зглянься милостиво, Премилосердний
Господи, на рани їхні і страждання, і визнай за подвиг
добрий і Тобі угодний.
Прийми їх милістю Твоєю, бо люті скорботи й
тягарі на війні понесли вони, перебуваючи у скруті і
трудах, терплячи голод і спрагу, не маючи сну,
будучи виснаженими тілом і душею. Прийми з миром
душі рабів Твоїх, бо воювали вони за мирне життя
наше, за добробут і спокій наш, і даруй їм вічний
спокій, бо вони рятували міста й села і собою
захищали Батьківщину.
Зглянься з небес, Боже, і пом’яни загиблих воїнів
– чоловіків і жінок, молодих і юних, дорослих і
старців. Осели їх Царстві Небеснім, як добрих воїнів,
що мужньо потрудилися у битвах за свій народ.
Поглянь, Господи, на сердечну скорботу і журбу
нашу і змилосердься, Всеблагий Господи! Ти взяв від
нас рідних, близьких і друзів наших, але не позбав нас
Твоєї ласки і подай Україні нашій перемогу і твердий
та справедливий мир. Даруй воїнам, які віддали життя
своє за Україну і український народ, Царство Небесне
і сотвори їм вічну пам’ять.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія