Вираз об’єднаної віри та надії на мирну та процвітаючу Україну в молитві.

Спільна молитва вірних за єдність та майбутнє країни

«Йти українським шляхом, бути вірним українській ідеї – це хрест. Але це і благословення Боже. Нам важко. Але історичні випробування попускаються нам Богом через Його особливу любов до України. Адже Бог випробовує тих, кого любить, про це свідчить уся біблійна історія”.

З проповіді Блаженнішого Митрополита МЕФОДІЯ, Предстоятеля УАПЦ (2000-2015), виголошеної у Кафедральному Соборі святого апостола Андрія Первозванного, Київ, 2010 року Божого.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молитва за Україну

Боже Великий, Боже Всесильний! Ми грішні діти Твої, в покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче, прости провини наші, і провини батьків, дідів і прадідів наших – прийми нині, благаємо тебе, щиру молитву і подяку нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші моління та прийми благання змучених сердець наших, благослови нашу Батьківщину Україну, волю та щастя їй дай.

Премилосердний Господи, усім хто вдається до Тебе з благанням, ласку Твою подай. Благаємо Тебе, Боже Добрий, за братів і сестер наших, що на засланні у в’язницях на тяжких роботах перебувають, караються і мучаться.

За вдовиць, за сиріт, за калік і немічних, за тих, що ослабли і похитнулись у вірі, і за тих, що Твого милосердя та допомоги Твоєї потребують. З’єднай нас усіх в єдину велику Христову сім’ю, щоб усі люди на вільній українській землі, славили величне ім’я Твоє. Великий і Всемогутній Боже в руки Твої віддаємо нашу долю і долю вітчизни нашої.

Ми віримо, що Ти даш нам і святій українській православній Церкві Твоїй кращу долю, щастя і волю. А осяяна Твоїм милосердям Україна наша славитиме Тебе завжди, нині і повсякчас і навіки вічні. Амінь

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія