Дізнайтеся, які видатні Архієреї візьмуть участь у Міжнародній Конференції “Theologia” у столиці Греції та представлять Православні Церкви.

Світова Релігійна Олімпіада в Афінах: Хто представляє Православність

З нагоди 100-річчя заснування та постійного видання наукового журналу Theologia Постійний Священний Синод Елладської Церкви організовує міжнародну богословську конференцію під назвою «Православне богослов’я у Via у дематеріалізованій реальності пізньої модерності ».

Хто буде Архієреями, що візьмуть участь у Конференції журналу “Theologia”
Святий Постійний Синод Церкви Греції оголосив, що Міжнародна Наукова Конференція, приурочена до 100-річчя журналу “Theologia” (Теологія), “Православна теологія на шляху до “нематеріальної реальності” пізньої сучасності”, яка відбудеться в Афінах з 11 по 14 жовтня 2023 року, буде вшанована присутністю наступних Православних Архієреїв Місцевих Православних Церков:

Вселенський Патріарх Варфоломій, супроводжуваний Старшим Митрополитом Еммануїлом з Калкедону, Митрополитом Феодором з Лаодікеї, Великим Єкзірхархом Аетіосом, Директором Патріаршого Бюро, Протопресвітером Вселенського Престолу Елефтеріосом Хрисохосом, Патріаршим Дияконом Єпіфанієм Кам’яновичем та його співробітниками із Секретарії Патріархату.

Патріарх і Патріарх Александрії Феодор II. Митрополит Пантелеймон Наукратісу, на початку Конференції представлятиме Патріархат Александрії до його прибуття у п’ятницю, 13 жовтня.

Архиєпископ Георгіос Кіпру, разом із Дияконом Міхалісом Ніколау.

Архиєпископ Анастасіос Тирана, Дурреса та всієї Албанії, разом із Дияконом Топанха Вітал.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Також будуть представлені наступні Автокефальні Православні Церкви:

Патріархат Антіохії та Патріарх Іван Антіохійський будуть представлені Митрополитом Ефремом Берроіа і Александреттою (Алеппо) та єпископом Романом Селевкійським.

Патріархат Єрусалима та Патріарх Єфрем III Єрусалимський будуть представлені Архиєпископом Нектарієм з Антідона, разом із Екзархом Святого Гробу в Афінах, Архиепископом Рафаїлем Грівасом.

Від Церкви Сербії і Патріарха Порфирія Сербського буде представлений єпископ Ігнатій Бранічевський. Церква Румунії і Патріарх Даниїл Румунський буде представлена Архиєпископом Кіпріаном з Бузеу і Вранчеї та О. Георгієм Голбеа.

Церква Болгарії і Патріарх Неофіт Болгарський буде представлена Митрополитом Григорієм Врацою, єпископом Полікарпом Белоградчиком і Дияконом Симеоном Борисовим Івайловим.

Церква Грузії і Архиєпископ Ілія II Грузинський буде представлена Митрополитом Феодором Ачалчіхе та Тао-Кларджеті, Митрополитом Андрієм Горі та Атені (Гвазава) та Протопресвітером Георгієм Звіададзе.

Церква Польщі буде представлена Професорами Теології, Єжим Остапчуком та Єжимом Бетлейко.

Крім того, на Конференцію також візьмуть участь глави Автономних Православних Церков:

Архиєпископ Лео Гельсінкі та всієї Фінляндії, разом із Дияконом Андреасом Салміненом і Єлісеєм Хейккіла.

Митрополит Стефан Таллінна та всієї Естонії, а також Архиєпископ Евгеніос Критський з Півавтономної Церкви Криту, разом із Митрополитом Дамаскіном Кідонським і Апокорононським.