У День пам’яті захисників України, голова Громадської Організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталія Шевчук висловила щире вдячне серце та молитовну шану загиблим воїнам російсько-української війни. В її посланні вона підкреслила значущість їхнього подвигу, відданість і важливість для нації, закликаючи спільно пам’ятати та вшановувати їхню пам’ять.

Спільно пам’ятаємо та вшановуємо загиблих воїнів російсько-української війни

В День пам’яті захисників України, який відзначається 29 серпня 2023 року, голова Громадської Організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталія Шевчук, від імені усіх членів організації, висловила глибоку шану та молитовну вдячність загиблим воїнам, які віддали свої життя в російсько-українській війні.

Щороку цього дня ми згадуємо тих, хто став на захист нашої держави, свободи кожного громадянина, і незалежності України. Їхній подвиг, жертовність і відданість мають надзвичайну цінність для кожного з нас. Ми хочемо висловити в словах весь біль, але відчуття глибокої вдячності, поваги та пам’яті насправді ніколи не згаснуть у наших серцях.

Сьогодні, ми прагнимо, щоб кожен відчував нашу щирість та невимовне вдячне серце. Наша країна вдячна за життя та жертви всіх наших героїв і героїнь, чиє самопожертвування зробило Україну міцною, вільною та нескореною.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Спільно ми пам’ятаємо і вшановуємо кожного, хто віддав своє життя, щоб ми могли жити у вільній та незалежній країні. Нехай світло пам’яті сяє над усіма нашими воїнами, а їхня духовна сила і мужність завжди будуть надихати нас до досягнень.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Наталія Шевчук
голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія