Стаття вшановує пам’ять преподобномучениці Параскеви Римської, яка віддавала своє життя служінню Богу та співчуттям до інших. Її віра і приклад жертовності стають натхненням для сучасних людей у пошуку духовності та милосердя.

Вшановуючи день святої Параскеви, надихаємося її прикладом милосердя та непохитності віри

Свята Параскева Римська – прекрасний приклад життя відданого служіння Богу і людям. Її беззавітна віра та милосердя вразили багатьох, і її проповідь поширилася на велику кількість людей. День її пам’яті, 8 серпня, став особливим днем для християн, коли ми вшановуємо її жертовництво і молимося за міцність віри.

Свята Параскева служить нам прикладом неуступності перед випробуваннями і жертовності. Її приклад підносить нас, щоб шукати духовного зв’язку із Всевишнім і прагнути служити іншим. Вона довела, що навіть у найскладніші часи, віра може допомогти знайти силу протистояти злу та приносити благо світу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Таким чином, день святої Параскеви є чудовою нагодою для нас переглянути своє життя і ставлення до інших, надихнутися її прикладом і постаратися слідувати великодушним шляхом життя, що вона обрала. Хай святість і милосердя Параскеви Римської заполонять наші серця, наділяючи нас силою протистояти життєвим випробуванням та подавати допомогу тим, хто її потребує.

Молитва до святої Параскеви:

“Свята Параскево, велика мученице Христова! Молимося тобі з надією і покорою, звертаючись за твоїм посередництвом перед Господом. Будь ласка, прийми наші молитви та прошення, і допоможи нам у наших потребах і скрутах.

Ти, яка сміло стояла перед жорстокістю, зберегла віру непохитною і дарувала світлу надію всім, хто до тебе звертався, не залишай нас без твоєї благодаті. Допоможи нам у злагоді та любові, даруй силу зламати відчайдушність і виклики життя.

Прошу тебе, свята мученице, заступнице перед Богом, не лишай нас у наших потребах. Молись за нас, щоб ми жили гідно і вірно, дотримуючись слова Христового і розповідаючи про Його любов і милосердя.

Свята Параскево, ти, яка пройшла через вогонь муки і залишилася незламною, допоможи і нам зміцнити нашу віру і надію. Нехай твоя молитва допоможе нам здолати злобу і боротися зі спокусами. Просимо твоєї благодаті та милосердя, щоб знаходити силу переносити життєві випробування та підтримувати інших у їх турботах.

Славимо тебе, свята Параскево, і віддячимо за твоє материнське заступництво та молитву. Амінь.”

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія