У суді самопроголошеної “ДНР” прийнято рішення щодо двох кліриків ПЦУ, обвинувачених у здійсненні “екстремістської діяльності” та підтримці української влади. Суд призначив штраф та “адміністративне видворення” цих кліриків за межі Російської Федерації. Обвинувачення ґрунтується на твердженні, що ПЦУ займається “антиросійською та екстремістською діяльністю”. Релігійні лідери відкидають ці обвинувачення та називають їх політично мотивованими.

Клірики Помісної Православної Церкви України піддаються судовому переслідуванню в самопроголошеній “ДНР” за обвинуваченням у “екстремістській діяльності” та підтримці української влади

У суді самопроголошеної “ДНР” винесено рішення стосовно двох кліриків Помісної Православної Церкви України (ПЦУ). За обвинуваченнями суду, ці клірики незаконно здійснювали “екстремістську діяльність” та надавали підтримку українській владі.

Суд призначив В’ячеславу Хримлі та Андрію Чую штраф у розмірі 30 тисяч російських рублів і вирішив їхнє “адміністративне видворення за межі Російської Федерації”. Обвинувачення ґрунтувалося на твердженні, що ПЦУ проводить “антиросійську та екстремістську діяльність”, виражену в публічній підтримці української влади та збройних формувань України.

Священник Феофан (Кратіров) наголосив, що ПЦУ здійснює фінансування противника і збирає інформацію військового характеру, що, на його думку, робить її кліриків представниками “темних сил і темних організацій України”.

НАШ ТЕЛЕГРАМ