У Вселенського Патріарха Варфоломія була особлива неділя, коли він очолив Божественну літургію у Святому храмі Вселенського Патріархату в Римі. Ця церемонія відзначилася присутністю видатних духовних та громадських лідерів і вказала на важливість єднання між різними віросповіданнями.

Свято у Святому храмі на честь святого Феодора Тирона

Вселенський Патріарх у I. Храмі Святого Теодора Тирона в Римі

У Вселенського Патріарха Варфоломія була особлива неділя, 1 жовтня. Він очолив Божественну літургію у Святому храмі Вселенського Патріархату в Римі, який освячений на честь святого Феодора Тирона.

У церемонії взяли участь видатні духовні та громадські лідери, включаючи Митрополита Італії пана Полікарпоса, Митрополита Кіренійського пана Хризостома, а також кардиналів і послів різних країн.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час обряду, Вселенський Патріарх висловив радість з приводу своєї присутності в історичній церкві Святого Теодора з Тіроноса та зазначив значення возз’єднання з Папою Франциском. Також він поділився деталями своїх нещодавніх візитів до інших країн.

Після церемонії, Патріарх прийняв аудієнцію від настоятеля монастиря Бозе Паносіол і президента руху Фоколяре Маргарет Каррам.

Закінчивши свій візит, Вселенський Патріарх повернувся до свого місця в супроводі видатних осіб та духовних лідерів.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION