Придніпровський райсуд Черкас звів до кінця справу щодо клірика московської церкви з Черкас, Ігоря Лаубенштейна. У ході особистого спілкування чоловік характеризував трагедію в Бучі як “постанову”, пророкував можливий удар по Києву та насміхався з українських гасел. Результатом рішення суду стала умовна 3-річна кримінальна покарання.

Рішення суду щодо клірика московської церкви: умовне покарання за образу українських гасел

Йдеться про 48-річного Ігоря Вольфовича Лаубенштейна. Колись він був Ігорем Марчуком, однак з часом змінив паспорт.

Лаубенштейн – клірик УПЦ МП з Черкащини. Він був викритий СБУ у липні цього року. І отримав підозру за ч. 1 та ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Вирок у його справі Придніпровський райсуд Черкас виніс 4 серпня. У матеріалах досудового слідства опубліковані діалоги Лаубенштейна із друзями та цивільною дружиною.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

“А чтобы в Киев – это круто! Вот чего бы сейчас не бабахнуть, чтобы на хр*н все закончилось? (про приїзд Байдена в Київ – ред.)”, – писав він.

У суді Лаубенштейн свою вину визнав повністю і розкаявся.

Суд визнав його винним, але звільнив від відбуття покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий термін тривалістю 3 роки.