Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія критикує Митрополита Павла Лебідя за безпідставні звинувачення та надуману проблематику щодо Києво-Печерської Лаври. Вона підкреслює, що монахи Лаври моляться та служать Богу, а не митрополитам, та висловлює побоювання, що Лебідь може таємно покинути Україну. Ситуація з Києво-Печерською Лаврою залишається напруженою і невирішеною, спричинюючи суперечки серед громадських організацій та церковних структур але контрольованою з боку державних органів.
Голова Фонду пам’яті Митрополита Мефодія критикує висловлювання Митрополита Павла щодо Києво-Печерської Лаври та його мотиви, щодо спроби врятувати свій бізнес.
Наталія Шевчук, голова громадської організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”, висловила своє ставлення до висловлювань Павла Лебідя щодо держави та ситуації в Києво-Печерській Лаврі в цілому. Вона критикує Лебідя за безпідставні звинувачення та зауважила, що це лише спроба врятувати свій приватний бізнес. Наталія Шевчук підкреслила, що справжні монахи братії монастиря моляться та служать Богу, а не митрополитам Епіфанію чи Онуфрію, тому ця проблематика є надуманою.
Щодо заяви Митрополита Павла щодо Києво-Печерської Лаври, Наталія Шевчук відповіла, що судячи з останніх заяв Паші Мерседеса, він робить все можливе, щоб повторити долю одіозного президента Януковича, тому вона не здивується, якщо в скорому часі Лебідь Петро Дмитрович покине Україну як громадянин нашої держави і переїде до Росії як громадянин російської федерації. Однак варто зазначити, що Митрополит Павло заявив, що він та духовенство УПЦ МП мають право залишатись у Лаврі та не планують її покидати до закінчення судового розгляду з Національним заповідником “Києво-Печерська Лавра”. Він також заявив, що закон на їхній стороні та у них є довгостроковий контракт, який не можна розірвати під час воєнного часу.
“Закон на нашому боці. Ми залишимось у Лаврі до закінчення судового розгляду. У нас довгостроковий контракт, який не можна розірвати під час воєнного часу”, – цитується Митрополит Павло (Лебідь).
Загалом, ситуація з Києво-Печерською Лаврою залишається складною та напруженою. Питання щодо власності на монастирську землю та інші питання щодо управління Лаврою досі залишаються невирішеними та спричинюють суперечки між різними громадськими організаціями та церковними структурами, відчувається напруження серед вірян УПЦ МП та УПЦ/ПЦУ.
Соц.медіа