Деталі історії Юрія Чорноморця, який, поклавши зброю, знайшов новий зміст у волонтерстві, прагнучи допомагати снайперам та захисникам України.

Від вогню війни до активного волонтерства – духовна подорож видатного релігієзнавця

У світі, де віра, сила та волонтеризм переплітаються в одну неймовірну історію, Юрій Чорноморець стоїть як символ допомоги словом і ділом. Відомий релігієзнавець і філософ, колишній снайпер Збройних Сил України, Чорноморець пережив бойові випробування, але виявив себе ще сильнішим у боротьбі зі злом та скрутою.

Чорнобильська зона відчуження стала ареною, де Юрій Чорноморець взяв на себе відповідальність і виконав важливе завдання. Але це завдання стало його власним випробуванням, коли велика доза радіації вимусила його змінити життєвий шлях.

Нині, відмовившись від військової форми, Чорноморець залишається вірним волонтером та активним хелпентером своїм колегам-снайперам. Його життя наповнене молитвами, пам’яттю про загиблих бійців та рішучістю допомагати всім, хто захищає Україну.

“Тільки що молився зранку і так сталося, що згадував кожного із бійців, що загинули. Живіть із цим. Я – живу. І допомагаю всім, хто за Україну.” – зізнається Чорноморець.

Його заклик до допомоги, адресований всім, хто цінує волонтеризм та поважає захисників, лунає як покликання до єднання та підтримки. Важливо пам’ятати, що зараз, більше ніж коли-небудь, наша підтримка необхідна. Сприяймо разом – допомагаймо снайперам, зберігаймо непереможний дух Юрія Чорноморця та його невгамовну віру в Україну.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Донатимо разом: одна куля – один ворог! Кожен може прибрати донатом хоча б одного рашиста, а хлопці відпрацюють!

Допомогайте снайперам!

Приват 4731219647256100
Пейпал lauby@meta.ua
https://send.monobank.ua/jar/7uwhtDGmiD
4441111401048883 моно