Духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія звертається з теплим Різдвяним вітанням до християн, наголошуючи на молитвах за воїнів та об’єднанні українського народу в Христі. Висловлюється подяка за мир та благоденство, попри випробування часу.

Спільно в Радості та Болі: Прославляємо Народження Христа в Часи Війни

Дорогі браття і сестри!

Христос народився!

Славімо Його!

Сердечною молитвою вітаю вас з Різдвом Христовим! В цей світлий час, коли в серцях відчувається радість, хочу звернутися до вас зі словами тепла і співчуття. У нашій Україні триває війна, і в цей час особливо потрібна опіка младенця Христа.

Молимось за наших воїнів – тих, хто живий і тих, хто поліг за нас, за свободу та незалежність України. Нехай Бог оберігає кожного нашого військовослужбовця та дарує силу родинам переживати цей важкий час випробувань. Ми молимося за справедливу перемогу України і за об’єднання Православної Церкви в єдину Христову родину.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нехай це Різдво принесе нам всім світло і надію. Віримо, що в Христі ми знайдемо силу подолати всі труднощі. Нехай це свято наповнить наші серця взаємною любов’ю і взаєморозумінням.

У ці радісні святкові дні подякуймо Господу нашому Ісусу Христу за Його безмежну любов до нас, грішних, щоб Він дарував нам перемогу над видимими і невидимими ворогами, мир, єдність українського народу і благоденство. Будемо керуватися у своєму житті правдою і любов’ю, які можуть привести нас до вічного блаженного життя. Нехай світлосяйне проміння Вифлеємської зірки осяює наші душі і серця світлом миру, любові і правди.

З Різдвом Христовим і Новим роком! Нехай Божа благодать освітлює наш шлях і оберігає нас у цьому новому 2024 році.

Христос народився! Славімо Його!

З молитвою та найтеплішими побажаннями,

Духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія
Настоятель ставропігійної парафії Святих Жон-Мироносиць УПЦ (ПЦУ)

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія