Лідери різних християнських конфесій в Україні висловили спільне привітання, наголошуючи на особливостях різдвяної символіки та її важливості в нинішніх темних часах.

Символіка Осяйної Зірки: Церковні Лідери подарували віру та оптимізм в часи випробувань

Представники Християнських Церков Об’єдналися в Привітанні до Різдва

Київ, 24 грудня 2023 – Глави і уповноважені представники християнських Церков України висловили єднане привітання народу зі святом Різдва Христового. Подією стала їх спільна ініціатива, призначена принести втіху та надію в часи випробувань.

В історичному привітанні, що було опубліковане сьогодні, глави різних християнських конфесій цитують слова ангела з Євангелія від Луки, нагадуючи усім про радість і значущість народження Спасителя.

⁠”Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь” (Єв. від Луки 2:10-11).

В їхньому посланні, вони звернули увагу на символіку освітленої зірки, яка свідчить про шлях до духовного спасіння через Христа. Це особливо актуально в темні часи, коли відчуття відчаю, втрат та насильства загострюється в житті українців.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сталки з тінню зла, так як у давні часи, українці стикаються із викликами гріха та несправедливості. Проте, глави Церков підкреслили, що в цьому боротьбі можна вбачити Божу благодать та любов, яка надає надію в найтемніший час.

У привітанні також прозвучали слова співчуття та підтримки для тих, хто переживає страждання, та заклик до віри та єдності в ці важкі часи. Глави Церков закінчили своє звернення молитвою за благословення та мир в Україні.

  • ЕПІФАНІЙ (ДУМЕНКО), Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної Церкви України
  • ВАЛЕРІЙ АНТОНЮК, Голова Всеукраїнського Союзу Церков
  • СТАНІСЛАВ НОСОВ, Старший єпископ Церкви Адвентистів сьомого дня в Україні
  • МАРКОС ОГАНЕСЯН, Єпископ Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви
  • ЛЕОНІД ПАДУН, Старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви
  • ОЛЕКСАНДР ЯЗЛОВЕЦЬКИЙ, Єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви
  • ІГОР РУДЗІК, Секретар Синоду Української Лютеранської Церкви
  • АНДРІЙ ХІМʼЯК, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви
  • АНАТОЛІЙ КОЗАЧОК, Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської

Лідери християнських конфесій приєднались у спільному зусиллі, щоб принести слово надії та підтримки народу в цей особливий час війни. Вони закликають усіх вірян до віри, молитви та солідарності.

Київ, 25 грудня 2023 року