У Музейному просторі “Окольний замок” Луцька відбулася виняткова подія, де нагороджували талановитих молодих митців конкурсу “Мрії здійснюються”. Культурний фронт міста збагатився виступом церковного хору “Кредо”, який своїм виконанням переніс аудиторію у світ різдвяних традицій та викликав відчуття святкової гармонії і спокою.

Культурний фронт Луцька: Колядки та Художні Мрії в Музейному просторі

Вчора, в серці Луцька, у затишному Музейному просторі “Окольний замок”, відбулася особлива подія, яка об’єднала художні таланти, традиції та дух Різдва. Нагородження учасників художнього конкурсу “Мрії здійснюються” пройшло в атмосфері свята та культурного обміну.

Відбіркова комісія, обираючи кращі твори серед учасників конкурсу, визначила імена талановитих молодих митців, які своєю творчістю здійснюють мрії. Назви переможців у молодшій, середній та старшій вікових категоріях стали еталоном вишуканості та творчого вибору.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У цей вечір культурний фронт Луцька збагатився ще однією перлиною – Камерний хор “Кредо” Храму Холмської Ікони Божої Матері ПЦУ. Їх виконання колядок стало ідеальним супроводом для оголошення результатів конкурсу та підсилило святковий настрій.

Вокальна гармонія “Кредо” перенесла аудиторію у світ теплих різдвяних традицій, надихаючи душі присутніх. Звучання колядок, виконаних хором, виражало не лише мистецьку майстерність, але і внутрішню різдвяну радість, яка вбирає у себе найкращі культурні традиції.

У “Окольному замку” відчувалась надзвичайна атмосфера взаєморозуміння та любов до мистецтва. Традиції колядок та нагородження художників взаємодіяли, створюючи простір, де культурна спадщина та талановитість злилися в єдиний різдвяний мелос.

Хоча україно-російська війна тестує міць національного духу, ця подія показала, що мистецтво та традиції є могутньою зброєю, здатною зігріти серця та утвердити культурний фронт. Ініціативи, подібні “Кредо” та художній конкурс, стають важливою ланкою у відродженні культурного духу в умовах сучасного конфлікту, приносячи у кожен дім радість і спокій святкового часу Різдва Христового.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія