Вселенський Патріарх Варфоломій вирушив до столиці Болгарії, щоб взяти участь у виїзній месі за покійним Патріархом Неофітом і висловити своє співчуття братній Болгарській Православній Церкві.

Вселенський Патріарх висловив слова співчуття і підтримки братній Церкві Болгарії

Вселенський Патріарх Варфоломій вирушив рано вранці в суботу, 16 березня 2024 р., до столиці Болгарії Софії, щоб взяти участь у виїзній месі блаженнішого Патріарха Болгарського пана Неофіта, яка відбудеться у Священному соборі с. Святого Олександра Нєвскі, а також висловити своє співчуття і співчуття Матері-Церкви святим Первосвященикам, священному духовенству, ченцям і черницям, владі та вірному народу країни.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Його Святість супроводжуватиме о. Митрополити старця Халкидона пан Еммануїл і Калліополеос і Мадитос пан Стефанос, Паносіоли. М. Еклезіарх п. Аетіос, директор Особливої Патріаршої канцелярії, заступник п. Каллінікос та архімандрит Вселенського престолу п. Хараламбос Нічев, Етимол. Володар п. Борис Гуров, Едім. Пани Ніколаос-Георгіо Папахрісту, директор Управління преси та комунікації Вселенського патріархату, та Петрос Базгарлос, один із секретарів патріархату, повернуться до міста того ж дня.

У п’ятницю, Його Святість надіслав наступне послання співчуття скорботній Церкві Болгарії:

Високопреосвященніший митрп. Іоанніса з Варні та Мегалі Преслави, Заступник Голови Священного Синоду Болгарської Святої Церкви у Софії.

Зі співчуттям Матері-Церкви, Святої Церкви Болгарії, від імені її Блаженнішого Предстоятеля Патріарха Неофіта, нашого шановного брата і співслужителя, від щирого серця молимося за упокій його душі на землі с. живий і, як свідчить Христос, архієпископ, його гідний наступник. Вічна Йому пам’ять!

Братські в Господі Патріарх Варфоломій

Фанар, 15.03.2024 р.Б.

ДЖЕРЕЛО